Skip to content
Menu
Meghan Markle sa so svojím otcom nerozpráva už šesť rokov. Odborníčka tvrdo hovorí o jej „neschopnosti napraviť vzťah“
publikované: 1 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Meghan Markle sa so svojím otcom nerozpráva už šesť rokov. Odborníčka tvrdo hovorí o jej „neschopnosti napraviť vzťah“

01.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/@gmb youtube.com/@royalchannel).

Meghan Markle je so svojím otcom v rozpore už dlhší čas. Nehovorili už roky. Odborníčka sa domnieva, že by sa s ním mala konečne zmieriť.

Meghan Markle je so svojím otcom v rozpore už dlhší čas.
Foto: youtube.com/@gmb youtube.com/@royalchannel

Meghan Markle si získala veľkú popularitu, keď začala hrať v sérii „Kravaťáci“. Pre lásku opustila produkciu na konci siedmej sezóny. Od roku 2018 je vydatá za princa Harryho, s ktorým má dve deti. Manželia sú v rozpore s britskou kráľovskou rodinou, ale toto nie je jediný konflikt. Meghan sa s otcom nerozpráva už niekoľko rokov.

Meghan Markle sa so svojím otcom nerozpráva. Odborník má pre ňu jeden tip

Manželka princa Harryho sa so svojím otcom dlhé roky nerozprávala. V roku 2022 muža postihla mozgová príhoda, no ani jeho choroba neprispela k zmiereniu s dcérou. Ich posledný rozhovor sa odohral, ​​keď Thomas Markle ležal na nemocničnom lôžku a Meghan ešte nebola súčasťou britskej kráľovskej rodiny. Udalosť sa odohrala pred šiestimi rokmi.

Podobná situácia nastáva aj u Harryho blízkych. Odkedy dvojica vďaka „megxitu“ oznámila rezignáciu na post starších členov kráľovskej rodiny, dostala sa do konfliktu s ostatnými aristokratmi. V rozhovore pre GB News sa k celej záležitosti vyjadrila novinárka Daily Mail Maureen Callaha s odvolaním sa na konflikt medzi Harryho manželkou a jeho svokrom.

„To mi pripomína náš posledný rozhovor o Meghan a jej neschopnosti, z akéhokoľvek dôvodu, opraviť ploty s vlastným chorým otcom. (…) Myslím si, že krokom číslo jedna by bolo veľmi potichu sa zmieriť s vlastným otcom. Ukážte, že láska začína doma, a potom pomaly prejdite k členom kráľovskej rodiny, ktorých ste ohovárali a obvinili z hrozných vecí, pričom profitujete zo všetkých týchto obvinení.“

– tvrdí novinárka.

Meghan Markle.
Foto: snímka obrazovky youtube.com/@SXSW

POZRITE TIEŽ AJ: Táto správa rozzúri princa Harryho. Kráľovská rodina urobila šokujúce rozhodnutie

Prečo sa Meghan Markle nerozpráva so svojím otcom? Má svoje dôvody

Posledný kontakt Markle s jej otcom sa uskutočnil v roku 2018. Vtedy sa Meghan a princ Harry zosobášili. Došlo k škandálu týkajúcemu sa Thomasa, ktorý sa podieľal na prípravách na svadbu a vraj komunikoval s médiami. Britské bulvárne médiá zverejnili aj fotografie jeho korešpondencie s jeho dcérou.

Otec vraj Meghan klamal, že to vôbec neurobil, čo prispelo ku koncu ich vzťahu. V roku 2023 sa muž objavil v relácii „Good Morning Britain“, kde hovoril o prípade.

„Vždy som tu pre ňu bol, milujem ju a navždy ju budem milovať“

– ​​vyznal sa.

„Chcem, aby ma kontaktovala, nechala ma vidieť vnúčatá a mala pokoj. (…) Chcem vidieť svoje vnúčatá a myslím, že to chce aj kráľ“

– zdôraznil.

Ako je známe, Markle, jej manžel a deti žijú v Spojených štátoch, a preto ani kráľ Karol III. nevidí svoje vnúčatá.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Naliehavé správy o vojvodkyni Kate a jej liečbe. Existuje oficiálne oznámenie

Nové informácie o vojvodkyni Kate. Došlo k prelomu. Podrobnosti prezrádza rodinný priateľ

The post Meghan Markle sa so svojím otcom nerozpráva už šesť rokov. Odborníčka tvrdo hovorí o jej „neschopnosti napraviť vzťah“ appeared first on Vášeň v tebe.