Skip to content
Menu
Lesnícke dni v Spišskej Belej: Spoznajte krásy prírody a lesníckeho remesla
publikované: 14 apríla, 2024
Menej ako minútu min.
Lesnícke dni v Spišskej Belej: Spoznajte krásy prírody a lesníckeho remesla

Všetci milovníci prírody a lesného prostredia majú dôvod na radosť! Spišská Belá sa chystá hostiť Lesnícke dni dňa 25. apríla 2024.

Toto špeciálne podujatie je určený pre všetkých, ktorí cítia púť k lesoch a chcú spoznať ich krásy a tajomstvá. Ako informuje mesto Spišská Belá, počas Lesníckych dní sa budete môcť zúčastniť rôznych aktivít a podujatí, ktoré vám umožnia objavovať prírodu a lesnícku činnosť.

Program Lesníckych dní bude zahŕňať:

Lesné Prechádzky a Výlety: Sprievodcovia vás zavedú do hlbín lesov Spišskej Belej, kde budete mať príležitosť obdivovať bohatstvo rastlinstva a divočiny.
Lesnícke Ukážky a Demonštrácie: Skúsení lesníci vám predvedú rôzne lesnícke postupy a techniky, ako aj prácu so drevom.
Workshopy a Semináre: Zúčastnite sa rôznych workshopov a seminárov zameraných na lesnícku tematiku, kde sa dozviete o dôležitosti lesa, jeho ochrane a udržateľnom využívaní.
Detské Aktivity: Pre najmenších návštevníkov budú pripravené zábavné a vzdelávacie aktivity, ktoré im pomôžu spoznať lesný ekosystém a jeho obyvateľov.
Trhy a Gastronomické Prezentácie: Na trhoch budete mať možnosť ochutnať a zakúpiť si miestne produkty, ako aj lahôdky pripravené z prírodných surovín.

Lesnícke dni v Spišskej Belej sú príležitosťou na obohatenie a oslavu prírody a lesníckeho remesla. Nechajte sa uniesť atmosférou lesa a príďte s nami objavovať jeho krásy a tajomstvá dňa 25. apríla 2024!

© Slovenský večerník/ilustračné foto