Skip to content
Menu
Krasnu nedeľu, milí priatelia. Aby všetko nebolo len také vážne, pár poznámok má…
Aktuálne
publikované: 2 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Krasnu nedeľu, milí priatelia. Aby všetko nebolo len také vážne, pár poznámok má…
Aktuálne

Krasnu nedeľu, milí priatelia. Aby všetko nebolo len také vážne, pár poznámok mám ku kampani do EP.

Na tejto kampani je asi najvtipnejšie, ako na Smer SSD vo videjkách útočia Progresívne Slovensko z jednej strany a Republika z druhej. Neponúkajú nič, ani liberáli ani tí druhí, len sa do nás navážajú.

No a pre vašu informáciu teda, naša kampaň je o súboji s Progresívnym Slovenskom. Lebo aj tieto voľby možeme vyhrať len my SMER – SSD alebo liberáli z PS.

Nebudem používať ich videá ako to oni robia s našimi, len im chcem odkázať, že Robert Fico je náš predseda a zabiť sa ho pokúsil človek z ich mítingov a s ich rétorikou. Takže, starajte sa o svojho predsedu a svoj program. Áno, chápem, žiadny nemáte. Nemáte ani žiadnych skúsených politikov a tak vám nič iné neostáva, len používať naše videá a strašiť vašich voličov. Aké prázdne a aké nekompetentné od strany, ktorá o sebe šíri, že sú “odborníci”.

Posledná poznámka je k chlapcom a dievčatám z Republiky. Vy nemožete zabrániť ničomu, lebo nie ste vo vláde a nie ste v NR SR. Tak jediné čo robíte, podobne ako liberáli, je útočenie na Smer SSD. Pomýlili ste sa? Neviete ktorá je tá správna strana? Smer SSD je váš nepriateľ? Tak to máte sakra pomýlené. Mali by ste už konečne dospieť. Nestačí prisť raz na oslavy SNP v uniforme. Šírením klamstiev a výmyslov sa nikto lepším človekom a už vobec nie politikom nikto nestane✌🏻

A super sa dnes behalo inak😉🙏🏻zajtra sa vidíme o 16,30 v Nitre priatelia. Užite si krásny deň so svojimi milovanými❤️
Zdroj: Monika Beňová