Skip to content
Menu
Krásne vlny bez kulmy. Vytvorte kučery pomocou domácich metód
publikované: 22 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Krásne vlny bez kulmy. Vytvorte kučery pomocou domácich metód

22.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/hedgehog94).

Styling vĺn doma môže byť zložitý, ale so správnymi technikami a domácimi úpravami môžete dosiahnuť nádherné kučery bez námahy. Stačí sa naučiť tieto šikovné spôsoby, ako to môžete urobiť doma bez použitia kulmy. Je to také jednoduché a rýchle.

Foto: shutterstock/hedgehog94

So správnym postupom a znalosťami môžete svoje budúce vlny upraviť tak, aby ste dosiahli presne taký vzhľad, po akom túžite. Je to jednoduchšie, ako si myslíte, a domáce kučery alebo vlny si môžete urobiť v pohodlí domova bez použitia tepla, ktoré vlasom škodí.

Nech je to chaotické. Dokonalosť je nepriateľom prirodzených vĺn

Či už používate kulmu, žehličku na vlasy, žehličku na vlny alebo bezteplotnú metódu stylingu, pre prirodzené vlny sú vhodné neusporiadané, štruktúrované a striedavé kučery. Či už si vlasy obtočíte okolo kulmy alebo si ich pred spaním zopnete do drdolu, vždy ich upravujte v opačných smeroch. Vlasy tak získajú rôzne rozmery a zároveň budú pôsobiť objemne.

Získajte prirodzené vlny svojich snov! Alebo počas nočného spánku

Získať prirodzené vlny počas spánku je také jednoduché, ako to znie!
Foto: pexels.com/Anna Nekrashevich

Získať prirodzené vlny počas spánku je také jednoduché, ako to znie! Stačí si umyť vlasy a počkať, kým budú približne na 80 % suché. Do dĺžok vlasov pridajte kondicionér a vlasy si rozdeľte na štyri časti. Každú časť stočte do malého drdolu a upevnite gumičkou alebo každú časť zapleťte do vrkoča. Vďaka stočeniu získate pevnejšie a kučeravejšie vlny, zatiaľ čo vrkoče vytvoria vlnitejší vzhľad.

Ponožky. Je to skvelá metóda pre domáce vlny, ktoré si zamilujete

Áno, čítate správne. Ak chcete získať prirodzené vlny pomocou metódy ponožiek, začnite tým, že si vlasy rozdelíte na štyri časti a pred začatím každú časť nastriekajte lakom na vlasy, aby ste získali pevnosť. Vlasy stočte, potom na koniec sekcie umiestnite ponožku a zrolujte ju späť. Vlasy obtočte okolo ponožky smerom nahor k hornej časti hlavy. Dávajte pozor, aby ste ich nezdvihli príliš vysoko, pripnite ich do stredu hlavy a zviažte ponožku do uzla. Choďte spať a ráno odstráňte ponožky z vlasov.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Požiadajte kaderníčku o messy hair look. Neexistujú tu žiadne pravidlá. Keď uvidíte ten efekt, spadnete zo stoličky

Módne účesy s ofinou pre 70-tničky. Jednoduché, pohodlné a až o 10 rokov mladšie. Ktorý si vyberiete vy?

The post Krásne vlny bez kulmy. Vytvorte kučery pomocou domácich metód appeared first on Vášeň v tebe.