Skip to content
Menu
Kovačičovo dnešné trápne vyplakávanie trefne okomentoval Dag Daniš:Problémy s reláciou Na telo sa skončili tak, ako sa to dalo č…
publikované: 26 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Kovačičovo dnešné trápne vyplakávanie trefne okomentoval Dag Daniš:Problémy s reláciou Na telo sa skončili tak, ako sa to dalo č…
Kovačičovo dnešné trápne vyplakávanie trefne okomentoval Dag Daniš:

Problémy s reláciou Na telo sa skončili tak, ako sa to dalo čakať. Vybuchla. A nie, nie je za tým „lebo Fico“. Aj keď udalosti nabrali rýchly spád práve po atentáte na predsedu vlády. Relácia narazila preto, že moderátor to preháňal s jednostranným politickým aktivizmom.

Na úvod treba priznať, že pokračovanie „diskusnej“ relácie v najsledovanejšej televízii bolo neudržateľné. Nešlo to. Nebola to už otvorená politická diskusia, ale jej karikatúra. Koaličné strany odmietali spolupracovať s televíziou Markíza a špeciálne s jej reláciou Na telo. Dôvod: nedôverovali progresívnemu moderátorovi Michalovi Kovačičovi. A nedôverovali ani zástupu jeho aktivistických kolegov, ktorí si mýlili žurnalistiku s politickými kampaňami.

Toto „uvedomelé“ (woke) nastavenie redakcie umožnil ešte bývalý šéf spravodajstva Markízy Henrich Krejča. Po konfliktoch s Ficovou vládou v televízii skončil. Následne sa mu o novú prácu postaral tím predsedu SAV Pavla Šajgalíka. Ten je okrem iného aj členom správnej rady Nadácie Eset.

Viac tu:
https://standard.sk/672221/na-telo-konci-a-je-v-tom-politika-moderator-markizy-to-prehnal

Martin Bago – blog – Telegram