Skip to content
Menu
Koncert DUA PIACERE v Poltári: Hudobný zážitok plný elegancie
Regióny
publikované: 14 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Koncert DUA PIACERE v Poltári: Hudobný zážitok plný elegancie
Regióny

Mesto Poltár s veľkou radosťou pozýva všetkých milovníkov hudby na koncert DUA PIACERE, ktorý sa uskutoční v Kultúrnom dome v Poltári dňa 18. mája 2024 od 17:00 do 18:30 hodiny.

Kto vystúpi?

Ako informuje mesto Poltár, na pódiu sa predstaví výnimočný hudobný tandem DUA PIACERE, ktorý tvoria Dagmar Kratochvílová Vývleková so svojím kúzelným spevom a Pavel Kratochvíl s virtuóznou hrou na klavír. Ich hudba je zmesou elegancie, vášne a umeleckého majstrovstva, ktorá oslovuje srdcia a dotýka sa hlbšieho citového rozmeru.

Kde a kedy?

Koncert sa bude konať v Kultúrnom dome v Poltári, ktorý poskytne ideálnu atmosféru pre tento jedinečný hudobný zážitok. Dátumom je 18. máj 2024 a začiatok je stanovený na 17:00 hodinu, aby ste mohli zažiť zvukovú symfóniu súzvukov, ktorá vás zavedie do sveta hudobnej krásy a pôvabu.

Nech sa zvuky stávajú Vašou melódiou

Pridajte sa k nám na tento vzácny hudobný zážitok a doprajte si večer plný hudobných lahôdok a emócií. Vstupné na tento koncert je prístupné pre všetkých, ktorí túžia po duchovnej obohacujúcej hudbe. DUA PIACERE vám prináša hudobnú harmóniu, ktorá vám zostane v pamäti na dlhé roky.

Nech sa zvuky stávajú vašou melódiou a vaše srdce sa nechá unášať melódiou DUA PIACERE. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť zanoriť sa do sveta hudobnej dokonalosti.

© Slovenský večerník/ilustračné foto