Skip to content
Menu
Kedysi si túto farbu nechtov vyberali len babičky. Je to najhorúcejší hit leta 2024
publikované: 10 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Kedysi si túto farbu nechtov vyberali len babičky. Je to najhorúcejší hit leta 2024

10.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: TikTok/@abrowngirlrecommends).

Kedysi si túto farbu nechtov vyberali len babičky, ale dnes je to najhorúcejší hit sezóny. Pôsobí nadčasovo, nie je krikľavá, ale napriek tomu vám umožní vyniknúť z davu. Hodí sa nielen na každodenné nosenie a vytvára krásne pozadie pre zvyšok vášho vzhľadu, takže ju v lete 2024 určite budú nosiť celebrity a známe influencerky. Požiadajte o ňu v lete 2024 aj vy svojej manikérky.

Kedysi si túto farbu nechtov vyberali len babičky, ale dnes je to najhorúcejší hit sezóny.
Foto: TikTok/@abrowngirlrecommends

Najmódnejšia farba nechtov na leto 2024 nie je fialová, ružová ani modrá. A nie je ňou ani nadčasová červená, pretože v nadchádzajúcej sezóne ustúpi na vrchole pódia inému trendu.

Ak chcete toto leto vyzerať moderne, ale zároveň elegantne a decentne, určite požiadajte svou manikérku o perleťovú manikúru. Kedysi sa spájala s babičkami, teraz sa vracia v obnovenej verzii a zapôsobí ako nikdy predtým.

Najmódnejšou farbou nechtov na leto 2024 je perleťová manikúra. Niektorí si ju spájajú s babičkami

V nadchádzajúcej sezóne budú nechty tvoriť krásne pozadie pre zvyšok štýlu. To však neznamená, že nebudú viditeľné. Obľúbený trend mnohých minimalistov, perleťová manikúra v štýle 90. rokov, sa vracia do módy. Niekto si možno spomenie na babičku, ale vynovená verzia vyzerá nielen elegantne a úhľadne, ale aj veľmi štýlovo.

Perleťová manikúra je decentná, takže sa hodí ku všetkým svadobným, prijímacím alebo narodeninovým kreáciám. Môžete ju nosiť bez ohľadu na tvar vašich nechtov. Krásne bude vyzerať na mandľových alebo štvorcových nechtoch.

Opticky zväčší aj krátku platničku a dodá jej jemný lesk. A ak sa obávate, že perleťová manikúra bude pre vás príliš nudná, ozvláštnite ju kryštálmi alebo pridajte farebné zdobenie, ktoré dodá vašim nechtom šmrnc.

Ako si urobiť perleťovú manikúru v štýle 90. rokov v aktualizovanej verzii?

Perlovú manikúru si môžete urobiť aj sami doma. Stačí si zaobstarať správny perleťový lak (alebo mliečny lak a špeciálny trblietavý prach) a potom ním pokryť nechtovú platničku.

Po očistení platničky odmasťovačom naneste jednu alebo dve vrstvy laku a vytvrďte ho pod lampou. Po vytvrdnutí použite špeciálnu hubku na nanášanie prachu na nechty. Potom stačí naniesť vrchnú vrstvu a znovu vytvrdiť pod lampou.

@abrowngirlrecommends

Ad. The easiest pearly manicure ever using @essie . I used the jelly gloss shade arctic jelly and the new special effect polish in glistening galaxy #essie #easymanicure #pearlnails #essie #whitenails #ad

♬ original sound – ABrownGirlRecommends

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Najmodernejšie nechty do práce. Elegantná manikúra do kancelárie, ktorá nie je nudná

Ako skryť odrasty na nechtoch? Už nemusíte! Táto manikúra to urobí za vás

The post Kedysi si túto farbu nechtov vyberali len babičky. Je to najhorúcejší hit leta 2024 appeared first on Vášeň v tebe.