Skip to content
Menu
IV. ABSTINENTSKÁ KVAPKA KRVI – ZRUŠENÁ
Regióny
publikované: 1 júna, 2024
Menej ako minútu min.
IV. ABSTINENTSKÁ KVAPKA KRVI – ZRUŠENÁ
Regióny

Oznamujeme Vám, že plánované podujatie IV. Abstinentská kvapka krvi je zrušené. Dôvody zrušenia sú spôsobené nepredvídateľnými okolnosťami, ktoré nám neumožňujú uskutočniť toto podujatie v pôvodne plánovanom termíne.

Pôvodne plánované podujatie

IV. Abstinentská kvapka krvi mala byť skvelou príležitosťou pre všetkých, ktorí chcú prispieť k záchrane životov prostredníctvom darovania krvi. Podujatie malo prebiehať v priestoroch miestneho kultúrneho centra a okrem odberov krvi sme plánovali aj sprievodné aktivity a osvetové prednášky na tému zdravého životného štýlu a abstinencie.

Dôvody zrušenia

Bohužiaľ, z organizačných a logistických dôvodov nie sme schopní zabezpečiť všetky potrebné náležitosti pre bezpečný a úspešný priebeh tejto akcie. Naším prioritným cieľom je vždy zabezpečiť bezpečnosť a komfort všetkých zúčastnených, čo v tomto prípade nie je možné.

Náhradný termín

Ako informuje mesto Námestovo, v súčasnosti pracujeme na tom, aby sme našli nový termín pre realizáciu IV. Abstinentskej kvapky krvi. O novom termíne a ďalších podrobnostiach vás budeme informovať čo najskôr prostredníctvom našich oficiálnych komunikačných kanálov.

Ďakujeme za pochopenie

Ďakujeme všetkým, ktorí sa plánovali zúčastniť a podporiť túto dôležitú iniciatívu. Vaša ochota pomôcť a prispieť k záchrane životov si veľmi vážime. Veríme, že sa stretneme pri ďalšej príležitosti a spoločne úspešne uskutočníme IV. Abstinentskú kvapku krvi.

© Slovenský večerník/ilustračné foto