Skip to content
Menu
Idú ku manikérke a žiadajú „mačacie pazúry“. Nechtová nočná mora vyvoláva medzi ženami vlny
publikované: 7 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Idú ku manikérke a žiadajú „mačacie pazúry“. Nechtová nočná mora vyvoláva medzi ženami vlny

7.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/@hexe.gla).

„Cat claws nails“ vyvolávajú na sociálnych sieťach čoraz väčší rozruch. Ide o novú módu v oblasti nechtového dizajnu, ktorá môže byť pre niektorých trochu šokujúca. Tento trend rozšírila manikérka zo Švajčiarska. Ako taká manikúra vyzerá? „Panebože.“

„Cat claws nails“ vyvolávajú na sociálnych sieťach čoraz väčší rozruch.
Foto: instagram/@hexe.gla

Keď si už myslíme, že máme v móde všetko, sociálne médiá nečakane zdvihnú úroveň. A tak je to aj tentoraz, keď sa na TikToku začali objavovať „cat claws nails“ – nechty štylizované, ako už názov napovedá, mačacími pazúrmi. Na prvý pohľad vyzerajú ako obyčajné nechty vypilované do špica, ale keď sa pozriete bližšie, všimnete si hrubý, zaoblený povrch a smerom nadol zahnutý pazúr. Niektorí komentátori tvrdia, že pripomínajú nielen mačacie pazúry, ale aj pazúry orla.

„Mačacie pazúry“ sa stávajú hitom. Niektorí sa rozčuľujú, iní uznanlivo prikyvujú

Ako sme sa dočítali na stránke Popsugar.com, za šírenie tohto trendu je zodpovedná švajčiarska umelkyňa a stylistka nechtov Nadia Theubet. Jej práca spôsobuje na internete skutočný rozruch. Nadia ukazuje výsledky svojej práce na TikToku a hoci sa niektorým ľuďom tento tvar nechtov veľmi nepáči, Theubetová hovorí, že má veľa klientov, ktorí tento tvar chcú. V rozhovore pre Popsugar.com napríklad povedala, že tento typ nechtov robí aspoň raz týždenne.

@ndiaa.t

IG : au.papillon.ongles | btw, @Julia fox do you want these nails for Paris FW 2023 ?! I can do it #nailartist #clawshape#claws#switzerland#zurich

♬ Onlyfans – Bibi Babydoll & d.silvestre

Budú „cat claws nails“ hitom leta?

Theubet vo svojich videách ukázala krok za krokom, ako si robí „cat claws nails“. Najprv nanesie gél alebo akryl a dá mu tvar zahnutých pazúrov. Aby dosiahla očakávané zaoblenie na špičke nechtu, nanesie ďalšiu vrstvu akrylu alebo gélu. Hoci sa tento tvar nechtov môže zdať mimoriadne nepraktický, Theubet má rozhodne iný názor.

„Písanie na klávesnici je revolúcia“

hovorí

Dodáva však, že pri tomto type nechtov treba byť opatrný: zahnutá špička sa môže ľahko niekde zaseknúť a odstránenie „cat claws nails“ trvá oveľa dlhšie ako odstránenie bežných akrylových nechtov. Názory na „mačacie pazúry“ sa však rozchádzajú.

„Milujem ich!“
„Panebože“
„Abnormálne“

čítame v komentároch na Instagrame a TikToku

Niektorí komentátori poukazujú na to, že tento typ nechtov možno použiť ako súčasť masky, napríklad na karneval, Halloween alebo inú podobnú príležitosť. Samozrejme, nechty možno ozdobiť aj v poslednej dobe módnym piercingom, efektom morskej panny (t. j. trblietavými čiastočkami), vzormi alebo ombre vzormi.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Toto sú nechty, ktoré sú práve teraz najmodernejšie! S takouto manikúrou môžete ísť na dovolenku. Tu sú letné trendy

Bol najvyšší čas rozlúčiť sa s ombre. Na dovolenku som si urobila ice cream nails. Každý sa mi pozerá na ruky

The post Idú ku manikérke a žiadajú „mačacie pazúry“. Nechtová nočná mora vyvoláva medzi ženami vlny appeared first on Vášeň v tebe.