Skip to content
Menu
Gelnický slalom má za sebou štvrtý ročník
Regióny
publikované: 8 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Gelnický slalom má za sebou štvrtý ročník
Regióny

Preteky rýchlych automobilov do vrchu na Turzove sa tento rok uskutočnili už po štvrtýkrát. Gelnický slalom opäť prilákal množstvo nadšených pretekárov, pričom na štart sa postavilo viac ako päťdesiat jazdcov a jazdkýň. Súťaž bola plná napätia, adrenalínu a skvelých výkonov.

Výsledky celkového poradia:

  1. Jakub Kolek na Audi RS3 – Víťaz
  2. Maroš Kika na Subaru Impreza – Druhé miesto
  3. Ladislav Rejta na BMW F20 – Tretie miesto

Ako informuje mesto Gelnica, v kategórii juniorov si víťazstvo vybojoval Jakub Geroč na Peugeote 106. Medzi ženami bola najrýchlejšia Veronika Kožuchová na Audi A3, ktorá predviedla vynikajúci výkon a zaslúžene si odniesla prvenstvo vo svojej kategórii.

Špeciálne ocenenia:

  • Najrýchlejší junior: Jakub Geroč na Peugeote 106
  • Najrýchlejšia žena: Veronika Kožuchová na Audi A3

Podujatie sa tešilo veľkej obľube a prilákalo aj množstvo divákov, ktorí povzbudzovali pretekárov a vychutnávali si adrenalínovú atmosféru. Organizátori opäť pripravili skvelé podmienky a zabezpečili hladký priebeh pretekov.

Ohlasy:

Pretekári aj diváci sa zhodli, že štvrtý ročník Gelnického slalomu bol mimoriadne úspešný. Výkony jazdcov boli na vysokej úrovni a trať na Turzove ponúkla množstvo výziev, ktoré preverili ich zručnosti a odvahu.

Tešíme sa na ďalší ročník Gelnického slalomu, ktorý opäť prinesie vzrušujúce súboje a nezabudnuteľné momenty pre všetkých účastníkov aj fanúšikov motoršportu.

Na obrázku môže byť 4 ľudia a textNa obrázku môže byť 3 ľudia a textNa obrázku môže byť 2 ľudia a textNa obrázku môže byť 4 ľudia, skateboard a textNa obrázku môže byť 7 ľudí a textNa obrázku môže byť 4 ľudia, skateboard, segway a text

© Slovenský večerník/ilustračné foto