Skip to content
Menu
Expedičný výšľap na Bradlo s RC Autami
Regióny
publikované: 28 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Expedičný výšľap na Bradlo s RC Autami
Regióny

V sobotu, 25. mája 2024, sa v Brezovej konalo výnimočné podujatie, ktoré spojilo nadšencov rádiovo riadených vozidiel. Organizované združením RCcarpaty, toto netradičné podujatie privítalo niekoľko desiatok nadšencov, ktorí sa zúčastnili Expedičného Výšľapu na Bradlo.

Zábava s RC Autami

Na námestí sa stretli milovníci RC vozidiel, pripravení na dobrodružnú jazdu s ich modelmi. Expedičný výšľap na Bradlo ponúkol príležitosť pre prekonávanie terénu a objavovanie nových miest. Atmosféra bola plná radosti a vzrušenia, keď sa autá vyberali na dobrodružnú cestu.

Časovka na Cyklotrialovej Dráhe

Ako informuje mesto Brezová pod Bradlom, po poobede sa akcia ešte viac rozvinula, keď sa konala časovka na cyklotrialovej dráhe. Účastníci mali príležitosť preukázať svoje zručnosti a rýchlosť na tejto náročnej trati, čo pridalo do súťaže ešte viac vzrušenia a adrenalínu.

Podpora a Organizácia

Chceme sa poďakovať všetkým, ktorí prispeli k organizácii tohto podujatia. Ich úsilie a angažovanosť pomohli vytvoriť nezabudnuteľný zážitok pre všetkých účastníkov. Tešíme sa na ďalší ročník a veríme, že nám tento deň ešte dlho zostane v pamäti.

Ak ste sa nestihli zúčastniť tohto ročníka, nezúfajte! Budeme radi, ak sa pridáte k nám na ďalšom výnimočnom dobrodružstve s RC autami. Ďakujeme vám všetkým za vašu podporu a účasť!

© Slovenský večerník/ilustračné foto