Skip to content
Menu
Eurokomisár sa vyhrážal gruzínskemu premiérovi a varoval ho, aby neskončil ako Robert Fico.
Aktuálne
publikované: 23 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Eurokomisár sa vyhrážal gruzínskemu premiérovi a varoval ho, aby neskončil ako Robert Fico.
Aktuálne

Preklad slov gruzínskeho premiéra Irakliho Kobachidzeho:

„Gruzínska spoločnosť pozorne sleduje vývoj zákona o transparentnosti a poznamenáva, že vysokopostavení zahraniční politickí predstavitelia neváhajú otvorene vydierať gruzínsky ľud a vládu, ktorú si zvolil. Na tento typ urážlivého vydierania, ktorý stratil význam pre gruzínsku spoločnosť a vládu, sme si už dávno zvykli. Aj v kontexte dlhodobého vydierania však bola hrozba vyslovená počas telefonického rozhovoru s jedným z eurokomisárov prekvapivá.

Najmä v rozhovore so mnou pán eurokomisár vymenoval niekoľko opatrení, ktoré by západní politici mohli prijať po prekonaní veta zákona o transparentnosti, a pri vymenovaní týchto opatrení spomenul:

„Pozrite sa, čo sa stalo Ficovi!

Mali by ste byť veľmi opatrní.“ »

 

https://lemediaen442.fr/urgent-le-premier-ministre-georgien-irakli-kobakhidze-menace-dassassinat-par-un-commissaire-europeen/

 

,,Keď sa v kontexte vydierania súvisiaceho so zákonom o transparentnosti spomína predseda vlády SR, ktorý pred pár dňami utrpel teroristický útok a stále sa lieči, je to pre nás mimoriadne znepokojujúce.

Chcel by som zdôrazniť, že podľa predbežných informácií sú za útokom na premiéra stopy špeciálnych služieb jednej z krajín, ktoré sú obzvlášť úzko späté s globálnou vojnovou stranou.

V rámci prevencie som považoval za povinné poskytnúť informácie o tejto hrozbe gruzínskej spoločnosti. Paralela s pokusom o atentát na Roberta Fica nám pripomína, že v podobe globálnej vojnovej strany máme dočinenia s mimoriadne nebezpečnou silou, ktorá urobí čokoľvek, aby priniesla chaos do gruzínskej spoločnosti.”

 

https://www.interpressnews.ge/en/article/131730-irakli-kobakhidze-even-in-the-face-of-prolonged-blackmail-the-threat-voiced-in-a-telephone-conversation-with-one-of-the-european-commissioners-was-shocking-he-said-look-what-happened-to-fico-and-you-should-be-very-careful

 

eurokomisar vyhrážky
eurokomisar vyhrážky