Skip to content
Menu
Epilácii intímnych partií sa venuje už 10 rokov. Ak tak klientky neurobia, stretnutie zruší
publikované: 6 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Epilácii intímnych partií sa venuje už 10 rokov. Ak tak klientky neurobia, stretnutie zruší

6.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/@barebonita_).

Čo musíte urobiť pred epiláciou? Kozmetička vymenovala veci, na ktoré si treba dávať pozor, keď idete na epiláciu v ordinácii. Niekedy môže tiež odmietnuť poskytnúť službu klientom.

Čo musíte urobiť pred epiláciou?
Foto: instagram/@barebonita_

Depilácia v profesionálnom salóne je medzi ženami čoraz obľúbenejšia. Najmä v lete sa mnohé dámy rozhodnú pre depiláciu rôznych častí tela. Spoločnosť Bare Bonita sa tejto činnosti venuje už 10 rokov. Licencovaná kozmetička sa o svoje poznatky delí na Instagrame a TikToku. V nedávnom videu vysvetlila, ako sa pripraviť na prvú návštevu.

Ako sa pripraviť na epiláciu? Odborníčka prezrádza kľúčové aspekty

Tak ako pri väčšine kozmetických zákrokov, aj pri depilácii tela odborníkom je potrebné urobiť určité kroky a vyhnúť sa im. Bare Bonita, sa na Instagrame podelila o cenné informácie, ktoré môžu rozhodnúť o úspechu vášho stretnutia a o tom, či sa uskutoční.

Odborníčka odporúča:

Pred schôdzkou vykonať peeling. Ten by sa mal vykonať 24-48 hodín pred ošetrením.

Predtým sa osprchovať, najlepšie v teplej vode.

Nezastrihávajte si chĺpky na tele, napriek pokušeniu. Je lepšie počkať trochu dlhšie, aby ste dosiahli najlepšie výsledky.

Na ošetrenie choďte bez spodnej bielizne a bez spodnej bielizne zostaňte aj po ňom.

Čo nerobiť pred epiláciou? Týchto sa radšej vzdajte

Bare Bonita požiadala potenciálnych klientov, aby si pred depiláciou nenanášali anestetický krém. Jeho mastná konzistencia môže sťažovať prácu. Kvôli zložkám obsiahnutým v prípravku sa vyskytnú ťažkosti pri nanášaní vosku a podráždenie pokožky. Kozmetička odporúča, aby ste sa pre depiláciu nerozhodovali počas menštruácie. Ak k nej predsa len dôjde, odporúča používať menštruačný kalíšok.

Bonita varuje klientov pred tým, čo pijú, než sa dostavia do ordinácie. Nápoje ako káva a alkohol môžu zvýšiť citlivosť pokožky, čo prispeje k väčšej bolestivosti počas zákroku.

Ak vám hrozí riziko chytenia baktérií a vzniku infekcie, kozmetička vás vyzýva, aby ste sa aspoň 24-48 hodín pred návštevou zdržali viacerých činností vrátane:

plávania

používania vírivky

posilňovne

sauny

sexuálnej aktivity

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Vyživuje a spevňuje pokožku a nepatrí medzi najdrahšie ošetrenia. Môžete si ho urobiť sami doma

Je holenie nôh nočnou morou? Použite techniku ​​„zhora nadol“. Rozlúčite sa s reznými ranami a podráždením

The post Epilácii intímnych partií sa venuje už 10 rokov. Ak tak klientky neurobia, stretnutie zruší appeared first on Vášeň v tebe.