Skip to content
Menu
Dni mesta Hnúšťa – Akčné ukážky
Regióny
publikované: 23 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Dni mesta Hnúšťa – Akčné ukážky
Regióny

Mesto Hnúšťa vás srdečne pozýva na vzrušujúce akčné ukážky, ktoré budú súčasťou piatkového dopoludnia počas osláv Dní mesta Hnúšťa. Príďte sa pozrieť na fascinujúce prezentácie techniky a zásahov, ktoré predvedú profesionálne tímy Polície SR, Hasičského a záchranného zboru SR, ako aj miestni kynológovia.

Program:

09:00 – 10:00:

  • Prehliadka techniky: Predstavenie moderných vozidiel a vybavenia Polície SR a Hasičského a záchranného zboru SR. Návštevníci budú mať možnosť vidieť zblízka, akú techniku využívajú tieto zložky pri každodennej práci.

10:00 – 11:00:

  • Akčný zásah Polície SR: Dynamická ukážka zásahu proti páchateľom, simulácia krízovej situácie a demonštrácia taktík, ktoré polícia používa na ochranu občanov a udržiavanie poriadku.

11:00 – 12:00:

  • Zásah Hasičského a záchranného zboru SR: Pútavé predvedenie hasenia požiaru, záchrany osôb z havarovaných vozidiel a iných krízových situácií. Uvidíte, ako hasiči a záchranári zvládajú náročné a nebezpečné úlohy.

Celé dopoludnie:

  • Ukážky práce kynológov: Hnúšťanskí kynológovia predvedú výcvik a schopnosti svojich psov. Návštevníci sa dozvedia, ako sú psy trénované na rôzne úlohy vrátane hľadania drog, záchrany ľudí a udržiavania poriadku.

Príďte podporiť miestne záchranné a bezpečnostné zložky, zoznámiť sa s ich prácou a užiť si deň plný akcie a vzrušenia. Mesto Hnúšťa sa teší na vašu účasť!

Na obrázku môže byť 3 ľudia, sanitka a text, v ktorom sa píše „XXVIII. DNI MESTA HNÚŠȚA 2024 AKČNÉ UKÁŽKY Súčastou programu bude O 158 •908AB 9:00 ukážky techniky polície, hasičov 10:30 ukážka akčného zásahu psovodov Polície SR EM&An ทอกรอนด HASIĆI* ukážka akčného zásahu Haşičského a záchranného zboru SR ukážka činnosti Kynologického klubu Hnušt'a 31.máj 2024, 9:00 hod. Ulica Francisciho (pred Domom služieb) 12:00 hod. Viac informácii nájdete na stránke NWW hnusta.sk alebo po načítani QR kódu“

© Slovenský večerník/ilustračné foto