Skip to content
Menu
Denný horoskop na štvrtok – 9. mája
Aktuálne
publikované: 9 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Denný horoskop na štvrtok – 9. mája
Aktuálne

9.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Marko Aliaksandr).

Denný horoskop na 9. mája. Baran sa s niekým dostane do konfliktu. Býk bude odhalený.

Čo prinesie štvrtok pre vaše znamenie zverokruhu? Prečítajte si váš aktuálny denný horoskop, ktorý vám odhalí, čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor.

Denný horoskop na štvrtok – 9. mája. Čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor?
Foto: shutterstock/Marko Aliaksandr

Denný horoskop – Baran

Baran sa s niekým dostane do konfliktu. Nebude to ťažké, najmä preto, že od rána prejavujete skôr bojovný postoj. Najhoršie je, že sa vôbec nebudete snažiť situáciu zmierniť, len ju ešte viac rozdúchate. To zase nebude najlepší nápad.

Denný horoskop – Býk

Býk bude odhalený. Niekto prezradí vaše tajomstvo a vy sa budete chvíľu cítiť úplne stratení. Nanešťastie to urobí niekto, komu ste doteraz bezvýhradne dôverovali. Môže to pre vás byť dosť veľká rana.

Denný horoskop – Blíženci

Blíženci dostanú dodatočnú finančnú injekciu. Budete z toho prekvapení a potešení, pretože v poslednom čase ste mali málo peňazí. Možno vám to umožní uskutočniť dôležitý nákup, ktorý ste si doteraz nemohli dovoliť.

Denný horoskop – Rak

Rak sa topí v dokumentoch. Budete sa musieť zaoberať papiermi, ktorým nie celkom rozumiete. Ak nechcete urobiť nejaký fatálny prešľap, radšej požiadajte o pomoc ľudí, ktorí sú skúsenejší ako vy.

Denný horoskop – Lev

Lev sa musí odhodlať k rozhodnutiu. Ak to neurobíte, budete veľmi ľutovať svoju nerozvážnosť. Pre tento jediný raz sa sústreďte a venujte sa naplno činnosti, ktorú podnikáte. Inak z toho nič nebude.

Denný horoskop – Panna

Panna bude túžiť po zmene. Tento štvrtok bude ideálny na dosiahnutie pokroku v pracovnom i osobnom živote. Možno je čas hodiť niektoré veci za hlavu a už sa neohliadať späť? Berte do úvahy fakt, že nie každý má rovnakú možnosť ako vy.

Denný horoskop – Váhy

Váhy sa stretnú s niekým zaujímavým. Táto osoba vás bude fascinovať natoľko, že nebudete schopní myslieť na nikoho iného. Skúste si pre ňu nájsť miesto vo svojom živote – zistíte, že ju naozaj potrebujete.

Denný horoskop na 9. mája.
Foto: shutterstock/Sandra Matic

Denný horoskop – Škorpión

Škorpión sa potrebuje stretnúť so svojou rodinou. Len tak sa dozviete o problémoch, ktoré trápia vašich blízkych. Možno ste v poslednom čase trochu zanedbávali svoje rodinné vzťahy a teraz vás to môže mrzieť. Je čas napraviť svoje chyby.

Denný horoskop – Strelec

Strelci dnes dostanú veľkú podporu. Vaši priatelia uznajú, že vaša nálada dnes nie je najlepšia, a urobia všetko pre to, aby ste sa cítili lepšie. Nemôžete večne schovávať hlavu do piesku – naberte odvahu a úprimne sa porozprávajte s tými, ktorým na vás naozaj záleží.

Denný horoskop – Kozorožec

Kozorožec prijme nejakú výzvu. Je to vaša prvotina, takže vás určite čaká značné vzrušenie. Len si dajte pozor, aby vás eufória neoslepila a snažte sa používať zdravý rozum. Samozrejme, pomôže vám aj našepkávanie intuície.

Denný horoskop – Vodnár

Vodnári zistia, že ich činy začnú prinášať ovocie. Budete sa cítiť hrdí na to, čo robíte a aj ostatní začnú vidieť výsledky vašej práce. Zvážte, čo ešte môžete vo svojom živote zlepšiť.

Denný horoskop – Ryby

Ryby sa budú snažiť s niekým vychádzať. Je najvyšší čas, pretože o pár dní by mohlo byť neskoro. Skúste sa zamyslieť nad tým, čo ešte stojí za zmenu, aby ste si nasledujúce týždne spríjemnili.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Sú to najzábavnejšie znamenia zverokruhu. Majú veľký zmysel pre humor

Ľudia narodení v týchto znameniach sú géniovia. Ste na tomto zozname?

The post Denný horoskop na štvrtok – 9. mája appeared first on Vášeň v tebe.