Skip to content
Menu
Denný horoskop na sobotu – 25. mája
publikované: 25 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Denný horoskop na sobotu – 25. mája

25.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shuuterstock/Algernon77).

Denný horoskop na 25. mája. Baran bude čeliť nepríjemnostiam. Býka požiadajú o pomoc. A čo čaká vás v tento deň? Prečítajte si váš aktuálny denný horoskop, ktorý vám odhalí, čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor.

Denný horoskop na sobotu – 25. mája. Čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor?
Foto: shuuterstock/Algernon77

Denný horoskop – Baran

Baran bude čeliť nepríjemnostiam. Nebudete s nimi môcť veľa urobiť, pretože vám ich naservíruje osud. Niekedy to musí niekoho zasiahnuť a tentoraz to zasiahne vás. Nemusíte sa tým príliš trápiť, pretože problémy rýchlo pominú.

Denný horoskop – Býk

Býk bude požiadaný o pomoc. Nemusíte nad tým nutne skákať od radosti, bolo by však vhodné, aby ste sa do toho pustili a podporili túto osobu, ktorá to naozaj potrebuje. Neskôr si budete môcť vziať voľno.

Denný horoskop – Blíženci

Blíženci sa budú cítiť zle. Je možné, že ste po celý čas ignorovali svoje neduhy a tie sa neustále zhoršovali. Musíte ich konečne brať vážne, pretože nakoniec budú také výrazné, že vám budú brániť v normálnom fungovaní.

Denný horoskop – Rak

Rakov čaká dôležité stretnutie. To prebehne bez problémov, hoci môžete byť trochu prekvapení smerom, ktorým sa bude uberať. Analyzujte všetko, čo sa stalo a počkajte na ďalší vývoj.

Denný horoskop – Lev

Lev si nájde nového priateľa. Ukáže sa, že narazíte na človeka, ktorý je s vami na úplne rovnakej vlnovej dĺžke. V niektorých otázkach si porozumiete aj bez slov, v iných vám postačí jednoduchý preklad. Už dávno ste si s nikým tak dobre nerozumeli.

Denný horoskop – Panna

Panny by mali dať najavo svoju spokojnosť. Niekto sa tak bude cítiť príjemne, pretože výrazne prispel k vašej nálade. Taktiež sa snažte byť s ostatnými trochu viac uvoľnení. Pomôže to.

Denný horoskop – Váhy

Váhy sú v poslednom čase zahltené prácou. Táto sobota bude pre vás užitočná na to, aby ste sa hlbšie nadýchli. Nemôžete stále myslieť len na povinnosti, inak sa jednoducho zbláznite. Sústreďte sa radšej na to, čo môžete robiť mimo práce.

Denný horoskop – Škorpión

Škorpióna čaká hádka s rodinou. Dôvod môže byť banálny, ale aféra prepukne v poriadny škandál. Nezachádzajte však do toho príliš ďaleko, aby ste náhodou nemuseli ľutovať niektoré slová. Všetci budú podráždení, ale vy sa predsa nemusíte správať ako urazená princezná.

Denný horoskop na 25. mája.
Foto: shutterstock/Bada1

Denný horoskop – Strelec

Strelci budú čeliť stále prítomnému neporiadku. Vo vašom dome zavládne menší chaos, pretože v posledných dňoch nemal nikto čas ani možnosť ho kontrolovať. Namiesto fňukania sa radšej zdvihnite a začnite upratovať – čím skôr, tým lepšie.

Denný horoskop – Kozorožec

Kozorožec začne rýchlo prijímať rozhodnutia. Je to vhodný nápad? Ťažko povedať – aspoň v tejto chvíli. Určite nemôžete konať bez rozmyslu. To vždy skomplikuje aj tie najjednoduchšie záležitosti.

Denný horoskop – Vodnár

Vodnár urobí chybu v podnikaní. Nanešťastie by to mohlo mať katastrofálne následky. Nebyť toho, že sa vás ostatní rozhodnú nejakým spôsobom zachrániť, určite by to dopadlo zle.

Denný horoskop – Ryby

Ryby dostanú od niekoho varovné signály. Už teraz je na vašej hlave, aby ste im venovali pozornosť, rovnako ako nevôli prítomnej vo vašom okolí. Bude škoda zaplietať sa do niečoho, čomu nerozumiete.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Merkúr vstupuje do znamenia Býka.  Pocítia to tri znamenia zverokruhu

Horoskop hovorí o „veľkom šťastí“. Prospeje najmä jednému znameniu zverokruhu

The post Denný horoskop na sobotu – 25. mája appeared first on Vášeň v tebe.