Skip to content
Menu
Chuť hýbať sa a športovať nepozná vek
Regióny
publikované: 23 mája, 2024
Menej ako minútu min.
Chuť hýbať sa a športovať nepozná vek
Regióny

Dôkazom tejto múdrosti sú naši vážení seniori, ktorí napriek pokročilému veku prejavujú neochvejnú túžbu zapojiť sa do športových aktivít. Ich oddanosť športu je príkladom pre nás všetkých, a ich pravidelné stretnutia na športových podujatiach sú nepochybným dôkazom toho, že športová vášeň nepozná žiadne hranice.

Tentokrát sme boli svedkami vynikajúceho 6. ročníka ŠPORTOVÝCH HIER SENIOROV, ktorého organizačné záležitosti zabezpečila Jednota dôchodcov Slovenska v Sobranciach. Tento podujatý priniesol radosť a potešenie nielen jeho účastníkom, ale aj celej komunite.

Zápolenie a priateľstvo na ihriskách

Ako informuje mesto Sobrance, v tomto ročníku sa až desať obcí z nášho regiónu stretlo na športových ihriskách, aby si zmerali sily v rôznych disciplínach ako stolný tenis, volejbal a minifutbal. Tieto súťaže boli príležitosťou pre našich seniorov preukázať svoje športové schopnosti a zároveň si užiť atmosféru zdravej súťaže a priateľstva.

Ocenenie športových výkonov a vzácnych okamihov

Napriek tomu, že najväčšou odmenou neboli len medailové stupne, ktoré si víťazi zaslúžene odniesli domov, najvzácnejším pokladom boli spoločne prežité chvíle a nové, ale aj staré priateľstvá. Tieto vzácne okamihy nám pripomínajú, že v živote nie je dôležité len víťaziť, ale aj súťažiť s dôstojnosťou a rešpektovať svojich súperov.

Nech tento 6. ročník ŠPORTOVÝCH HIER SENIOROV zostane v našej pamäti ako ďalší dôkaz toho, že vášeň a láska k športu nestrácajú svoj význam ani v pokročilom veku. Srdečne blahoželáme všetkým účastníkom za ich úžasné výkony a tešíme sa na ďalšie spoločné športové zápolenia v budúcnosti!

Na obrázku môže byť 8 ľudí, ľudia hrajúci golf, golfové ihrisko a trávaNa obrázku môže byť 12 ľudí a trávaNa obrázku môže byť 9 ľudí, ľudia hrajúci futbal, ľudia hrajúci futbal, ľudia hrajúci volejbal a trávaNa obrázku môže byť 8 ľudíNa obrázku môže byť 2 ľudia a text, v ktorom sa píše „Jednota dôchodcov BUNKOVCE MsO SOBRANCE JDS 春 # A VYŠNÉREMETY REMETY ZOJDS ZO JDS Lekárovce“Na obrázku môže byť 5 ľudíNa obrázku môže byť 14 ľudí, usmievajúci sa ľudia a textNa obrázku môže byť 3 ľudia a frisbeeNa obrázku môže byť 2 ľudiaNa obrázku môže byť 7 ľudí, ľudia hrajúci futbal a ľudia hrajúci basketbalNa obrázku môže byť 14 ľudí a text, v ktorom sa píše „MsDJDS JDS MsD SOBRINCE“Na obrázku môže byť 5 ľudí, ľudia strieľajúci na asfaltové holuby a terč na šípkyNa obrázku môže byť 9 ľudí, ľudia hrajúci futbal, ľudia hrajúci futbal, frisbee a tráva

© Slovenský večerník/ilustračné foto