Skip to content
Menu
Bytový dom vo Vrábľoch bude mať opravený strešný plášť a oplechovanú atiku
Regióny
publikované: 1 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Bytový dom vo Vrábľoch bude mať opravený strešný plášť a oplechovanú atiku
Regióny

Obyvatelia sídliska Žitava môžu očakávať významné zlepšenie kvality bývania, pretože na bytovom dome č. 1379/24 a 1379/25 práve prebieha oprava strechy. Tento projekt zahŕňa opravu strešného plášťa a oplechovanie atiky, čo prinesie vyššiu odolnosť a dlhšiu životnosť strechy.

Realizácia tejto opravy bola zverená spoločnosti Mediderma spol. s r.o., ktorá bola vysúťažená vo verejnom obstarávaní vďaka svojej ponuke s najnižšou cenou. Cena zákazky je 14.854,80 € vrátane DPH.

Ako informuje mesto Vráble, finančné prostriedky na opravu boli schválené mestským zastupiteľstvom z Mestského fondu nájomných bytov (MFNB). Tento krok je súčasťou širšej iniciatívy na zlepšenie infraštruktúry a kvality bývania v meste.

Obyvatelia bytového domu môžu očakávať, že opravy prinesú lepšiu ochranu pred poveternostnými vplyvmi a zvýšený komfort bývania. Opravená strecha a oplechovaná atika zabezpečia, že dom bude odolnejší voči dažďu a vetru, čo prispeje k dlhodobej udržateľnosti budovy.

Tešíme sa na dokončenie týchto prác a veríme, že obyvatelia budú s výsledkom spokojní.

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „ZAHÁJILI SME PRÁCE NA OPRAVE STRECHY BYTOVÉHO DOMU Sídl. Žitava 1379/24, 25“

© Slovenský večerník/ilustračné foto