Skip to content
Menu
Aktivity na bežeckej dráhe v Turzovke
publikované: 13 apríla, 2024
Menej ako minútu min.
Aktivity na bežeckej dráhe v Turzovke

Mesto Turzovka pokračovalo v práci na bežeckej dráhe, a to vďaka úsiliu a podpore mnohých zapojených jednotiek a sponzorov.

Ráno sme mali pomoc od chlapcov z MPS Turzovka, ktorí dokončili dôležitú časť práce – odvodnenie trate. Ich snaha bola skvelá a práca efektívna. Poobede pokračovali v upravovaní terénu a distribúcii hliny, čím sme sa priblížili k dokončeniu prvej fázy projektu.

Neskôr sa k nám pridala úderna jednotka detí z miestneho krúžku, ktorá pomohla vyzbierať kamene a zaviesť proces valcovania trate. Ich nadšenie a energický prístup dodal našej práci nový impulz.

Chceme sa úprimne poďakovať mestu Turzovka za ich podporu a poskytnutie prostriedkov na tento projekt. Tiež sme vďační chlapcom z MPS Turzovka za ich prácu a nasadenie. Bez ich pomoci by sme nedosiahli takýto pokrok.

Veľká vďaka patrí aj našim sponzorom, záhradníctvu Halagačka a P-S Záhradníctvu Turzovka, ktoré nám nielen zapožičali potrebné vybavenie, ale aj prispeli trávnikovou zmesou na prvý výsev. Ich podpora je pre nás neoceniteľná a veľmi si ju vážime.

Nech je toto len začiatok spoločnej cesty ku krásnej a funkčnej bežeckej dráhe pre našu komunitu. Ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na tejto úžasnej snemovej práci.

© Slovenský večerník/ilustračné foto