Skip to content
Menu
Ako si získať srdce muža? Vyskúšaj to podľa znamenia zverokruhu!
publikované: 8 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Ako si získať srdce muža? Vyskúšaj to podľa znamenia zverokruhu!

8.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/ArtOfPhotos).

Hviezdy vám poradia, čo robiť, aby nezostal ľahostajný k vašim pôvabom. Od živlu vášho vyvoleného závisí viac, ako ste si doteraz mysleli, napr. muž zo zemského trigónu ocení váš kulinársky talent.

Ako si získať srdce muža?
Foto: shutterstock/ArtOfPhotos

Ako ho získate? – túto otázku si ženy kladú odjakživa. Aby dosiahli svoj cieľ, skúšali viac či menej sofistikované spôsoby. Navyše niektoré vynaliezavé ženy, keď tradičné prostriedky zlyhali, vyrábali čarovné elixíry, aby si získali jeho náklonnosť. Pritom existuje oveľa jednoduchší spôsob, ako si zabezpečiť lásku muža – stačí poznať jeho očakávania. Ak u ženy hľadá nežnosť a romantiku, pravdepodobne ho neohromí vaša vynaliezavosť v živote alebo profesionálny úspech. Ak sa teda nechcete učiť zo svojich chýb alebo čarovať, môžete sa obrátiť na astrológiu. Hviezdy vám najlepšie poradia, čo robiť, aby nezostal voči vášmu šarmu ľahostajný.

Páni OHŇA (Baran, Lev, Strelec)

Muž priradený k tomuto živlu má ohnivý temperament. Rád zvádza, flirtuje a dobýva. Priťahuje ho mierne agresívna, zmyselná ženskosť. Nebude venovať pozornosť sivej myške stojacej v kúte; má rád ženy, ktoré dokážu zdôrazniť svoje prednosti a zažiariť v spoločnosti. Fascinuje ho aj tajomno. Ak si teda chcete získať srdce pána Barana, Leva alebo Strelca, neodhaľujte hneď všetky svoje karty. Povedzte o sebe málo, ale nechajte o sebe vedieť, že ste človek, ktorému sa darí a vedie zaujímavý a pestrý život. Nezabudnite tiež, že človek narodený v živle Ohňa, túži po chvále. Oceňujte jeho úspechy a objavujte jeho výnimočné talenty a čoskoro zistíte, že nevidí svet ďalej ako vy.

Páni ZEME (Býk, Panna, Kozorožec)

Ak vám muž v živle Zeme rozochveje srdce, vedzte, že máte do činenia s realistom, mužom, ktorý stojí pevne na zemi. Veľa nedosiahnete tým, že si oblečiete krátku sukňu alebo odhalíte svoj dekolt. Samozrejme, objekt vašich túžob sa na vás s najväčšou pravdepodobnosťou zvedavo pozrie, ale pravdepodobne nezačne konverzáciu. Mužov v znamení Býka, Panny a Kozorožca priťahujú ženy oblečené s klasickou, diskrétnou eleganciou, ktoré vedia, čo od života očakávajú; vynaliezavé a skromné. Aby ste na neho zapôsobili, čo najčastejšie mu rozprávajte o zodpovednom postavení, ktoré zastávate, alebo o tom, ako ste zrekonštruovali svoj byt. Určite ho pozvite na večeru, ktorú pripravíte sama.

Hviezdy vám poradia, čo robiť, aby nezostal ľahostajný k vašim pôvabom.
Foto: shutterstock/Volodymyr TVERDOKHLIB

Páni VZDUCHU (Blíženci, Váhy, Vodnár)

Muž vo vzdušnom živle sa bojí akýchkoľvek vyhlásení a obmedzovania svojej slobody. Preto mu aspoň v počiatočnej fáze vášho vzťahu nespomínajte, že by ste si časom chceli založiť rodinu, ani ho nenúťte, aby vás sprevádzal na svadobné obrady vašich priateliek. Je veľmi pravdepodobné, že sa jednoducho zľakne. Pán narodený v znamení Blížencov, Váh alebo Vodnára sa pozerá na ženy, ktoré nie sú klasické krásky, ale vynikajú svojou originálnou krásou alebo oblečením. Fascinujú ho ľudia s fantáziou, plní nápadov, nezávislí. Nespomínajte pred ním, že sobotné rána zvyčajne trávite upratovaním a nedeľu si neviete predstaviť bez rodinnej večere. Pozvite ho na túru do hôr.

Páni VODY (Rak, Ryby, Škorpión)

Keď pred citlivým mužom narodeným v znamení Raka alebo Rýb poviete, že vaším najväčším snom je pokojný, teplý domov a kopa detí, môžete si byť istá, že aj keby ste chceli, tak ľahko sa ho nezbavíte. Pravdepodobne dospeje k záveru, že ste absolútnou výnimkou medzi ženskými egomaniačkami v jeho okolí. Ak navyše spomeniete, že nemáte žiadne profesionálne ambície a najlepšie by ste sa realizovali ako manželka a matka, bude nadšený. V prípade Škorpióna dosiahnete rovnaký efekt, ak poviete, že milovať môžete len raz v živote a že základom vzťahu je vernosť. Majte na pamäti, že muž patriaci k živlu Vody, očakáva od svojej partnerky skutočnú ženskosť a romantiku.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Zobudíte sa a na hodinách vidíte 4:44 – čo to znamená? Niektorí ľudia skáču od radosti, iní sa trasú od strachu

Hľadáte lásku? V lete láska zaklope na dvere, ale len pre tieto znamenia zverokruhu

The post Ako si získať srdce muža? Vyskúšaj to podľa znamenia zverokruhu! appeared first on Vášeň v tebe.