Skip to content
Menu
Ako „nechtiac“ schudnúť z tváre? Vložte uhorku do mrazničky. „Nezaškodí to ničomu“
publikované: 2 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Ako „nechtiac“ schudnúť z tváre? Vložte uhorku do mrazničky. „Nezaškodí to ničomu“

2.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Pixabay/No-longer-here).

Budíte sa ráno s opuchnutou tvárou bez výrazného oválu? Jedna používateľka internetu sa podelila o šikovný trik, ako sa rýchlo zbaviť opuchnutej tváre. Navyše si tvár rozjasníte a opticky „vytvarujete“ bez líčenia.

Na podporu lymfatickej drenáže nepotrebujete špeciálne riešenia ani nástroje. Všetko potrebné už pravdepodobne máte v kuchyni.
Foto: Pixabay/No-longer-here

Ranné prebudenie s opuchnutou tvárou môže predĺžiť rannú starostlivosť o pleť. Je to strašiak mnohých žien a môže to mať mnoho príčin. Opuchnutie tváre je v podstate spôsobené zadržiavaním vody. Môže byť dôsledkom rôznych faktorov, od hormónov cez stravu až po stres.

Na podporu lymfatickej drenáže nepotrebujete špeciálne riešenia ani nástroje. Všetko potrebné už pravdepodobne máte v kuchyni. Nezabudnite, že ak sa situácia opakuje, je vhodné poradiť sa s lekárom a vykonať súbor testov, aby ste zistili príčinu opakujúcich sa problémov.

Čo robiť, aby ste sa zbavili opuchov na tvári? Ukázala, ako to robí pomocou uhorky

Domáce prostriedky využívajúce prírodné produkty získavajú na popularite. Sú široko dostupné, lacné a hlavne účinné. V boji proti opuchom na tvári, ktoré nás často sprevádzajú ráno, dokonale funguje zelenina, ktorá sa spája so SPA procedúrami. Hovoríme o uhorke. V tomto prípade budete potrebovať jednu uhorku, prekrojenú na polovicu. O spôsob jej použitia sa podelila používateľka internetu na Instagrame, ktorá vystupuje pod pseudonymom @thebusssra.

Uhorku rozdelenú na polovicu vložte do mrazničky.

Pred použitím počkajte niekoľko minút.

Potom ju naneste na tvár a postupujte podľa svojich čŕt s cieľom opticky pozdvihnúť kontúry tváre.

Jemne masírujte niekoľko minút, kým sa opuchy nezmenšia.

V komentároch pod videom nechýbali slová vďaky a údivu. Ako sa ukázalo, tento kozmetický trik nebol pre väčšinu ľudí všeobecne známy.

„Panebože, prečo som na to nenarazila skôr“
„Bože môj, zmiluj sa“
„Aplikujem ráno a večer už 1 týždeň a som veľmi spokojná. Ničomu to neubližuje“

Čo dáva uhorka tvári? Funguje lepšie ako masáž tváre kobido

Čo dáva uhorka tvári? Aplikácia uhoriek na tvár je trend, ktorý nikdy nezmizne.
Foto: shutterstock/Maks Narodenko

Aplikácia uhoriek na tvár je trend, ktorý nikdy nezmizne. Okrem toho, že táto zelenina má chladivý a upokojujúci účinok na pleť, je bohatá na protizápalové vitamíny a minerály, ako sú vitamín C, horčík, kremík a draslík, ktoré dokážu znížiť opuchy, odstrániť prebytočný maz a bojovať proti starnutiu. Okrem toho prírodné enzýmy uhorky prirodzene pôsobia na rozjasnenie pokožky a zároveň stimulujú rast nových zdravých buniek. Vysoký obsah vody v uhorkách navyše znižuje príznaky zadržiavania vody a opuchov. Takže jej používaním chladenej alebo nie možno úspešne nahradiť v súčasnosti obľúbené masáže tváre.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Opakujte niekoľkokrát počas dňa. Jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť dvojitej brady

Namiesto zabaliť do nich jarné závitky priložte na tvár. Vaša pokožka bude hladká ako detská a vy nebudete preplácať

The post Ako „nechtiac“ schudnúť z tváre? Vložte uhorku do mrazničky. „Nezaškodí to ničomu“ appeared first on Vášeň v tebe.