Skip to content
Menu
1. júna začína súťažná časť kampane Do práce na bicykli! Poďte s nami opäť do toho a staňte sa súčasťou najväčšieho pelotónu Slovenska
publikované: 27 mája, 2024
Menej ako minútu min.
1. júna začína súťažná časť kampane Do práce na bicykli! Poďte s nami opäť do toho a staňte sa súčasťou najväčšieho pelotónu Slovenska

Zapojte sa spolu s kolegami do 11. ročníka kampane, ktorá nie je len o pohybe či zábave. Do práce na bicykli je aj o sile obrovskej komunity, ktorá dokáže (aspoň) na jeden mesiac v roku ovplyvniť zmýšľanie samospráv, zamestnávateľov či šoférov. Pretože aj Slovensko je plné ľudí, ktorí sa túžia efektívne a najmä bezpečne prepravovať na bicykli, pešo alebo verejnou dopravou. Poďme teda všetci opäť do toho, poďme spolu zažiť tlkot našich miest!

Zapoj sa do kampane a vyhraj skvelé ceny!

Hlavnou motiváciou pre zapojenie sa do súťaže by mal byť dobrý pocit z toho, že robím niečo pre svoje zdravie, svoje mesto a životné prostredie.
Kampaň Do práce na bicykli je však aj súťaž, a tá by mala mať svojich víťazov! Preto sme v spolupráci s partnermi pripravili pre všetkých zapojených niekoľko hodnotných cien.

Originálne tričko

Ku kampani Do práce na bicykli neodmysliteľne patria originálne súťažné tričká, ktorých motív sa každý rok mení. Tento rok nie je výnimkou a účastníci najväčšej slovenskej kampane podporujúcej rozvoj cyklodopravy si môžu rozšíriť svoj šatník o nový dizajnový kúsok, ktorý v žiadnom obchode nekúpia – s dizajnovo spracovaným hlavným motívom kampane!

Vzhľadom na to, že kampaň je predovšetkým o zlepšovaní životného prostredia, tento rok prichádza so spoločensky zodpovednejším tričkom zo 100-% organickej česanej bavlny prstencového typu a viacerými certifikátmi udržateľnosti.

Sme presvedčení, že táto kampaň prinesie významné výsledky a pomôže posunúť diskusiu o udržateľnej doprave vpred. Tešíme sa na účasť v najväčšom pelotóne Slovenska a pridanie sa k tisíckam ďalších odhodlaných ľudí, ktorí chcú podporiť zmenu a lepšie podmienky pre cyklistov a chodcov.

Staňte sa aj vy súčasťou najväčšej kampane podporujúcej rozvoj cyklistickej dopravy na Slovensku! Zaregistrujte sa, vysadnite na bicykel a spoznajte všetky výhody, ktoré jazda na dvoch kolesách prináša.

Bratislavskykraj.sk