Skip to content
Menu
Zabudnite na hnedú! Ženy si teraz vyberajú „medvedíkovú blond“. Najväčší hit sezóny
publikované: 8 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Zabudnite na hnedú! Ženy si teraz vyberajú „medvedíkovú blond“. Najväčší hit sezóny

8.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/hedgehog94).

Túto farbu vlasov milujú napríklad Jennifer Lopez a Gisele Bundchen. Túto sezónu kraľuje Teddy Bear Blonde, mimoriadne očarujúci a univerzálny odtieň. Čím zaujal toľko celebrít? Je to jedinečná zmes blond a hnedej, ktorá pristane takmer každej.

Túto sezónu kraľuje Teddy Bear Blonde, mimoriadne očarujúci a univerzálny odtieň.
Foto: shutterstock/hedgehog94

Leto je ideálny čas na zmenu vzhľadu. Nielen odvážny strih, ale aj nová farba vlasov nás dokáže naladiť. Práve teraz na sociálnych sieťach vyvoláva absolútny rozruch farba Teddy Bear Blonde. „Medvedíkový blond“ je jedna z farieb, ktorá si doslova podmanila svet. Čo presne je efekt Teddy Bear Blonde? Ide o kombináciu blond a hnedej farby, v ktorej sa harmonicky spájajú tóny oboch farieb. Niektorí si ju spájajú so srsťou medvedíkov – odtiaľ pochádza aj jej hravý názov.

Teddy Bear Blonde dobýva kadernícke salóny. Je to hit leta 2024

Kadeřníci zvyčajne vytvárajú „medvediu blond“ pomocou techniky baleyage, ktorá poskytuje prirodzený a viacrozmerný efekt. Funguje to pre blondínky aj brunetky. Ďalšou výhodou je, že korienky nie sú tak viditeľné ako pri iných farebných úpravách, takže nie sú potrebné časté návštevy kaderníckeho salónu.

Teddy Bear Blonde by mal byť určite stávkou pre tých, ktorí ocenia prirodzene vyzerajúci efekt metamorfózy. Teddy Bear Blonde umožňuje veľa možností. Napríklad stylista môže vybrať ten správny odtieň pre vašu pleť. Okrem toho tento druh zosvetlenia prirodzenej farby opticky uberá roky.

„Medvedíkový blond“ – starostlivosť o vlasy

Nezabudnite, že farba sa časom vymýva a mierne sa mení od svojho pôvodného odtieňa. Aby ste sa mohli z hĺbky farby tešiť čo najdlhšie, je vhodné pamätať na niekoľko pravidiel.

Tónovacia maska. Raz za čas použite tonizačnú masku na posilnenie farby a lesku.

Používanie hydratačných masiek – každodenná starostlivosť je kľúčom ku krásnym vlasom.

Pravidelné zastrihávanie končekov vlasov – vďaka tomu budú vaše vlasy vždy vyzerať zdravšie a hustejšie.

TIP! Farbené vlasy potrebujú správnu starostlivosť a výber kozmetiky je veľmi dôležitý. Tá, ktorá je určená na farbené vlasy, udrží farbu dlhšie, pretože zabráni jej predčasnému vymývaniu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Účes, pri ktorom nie je vidieť odrasty. Už žiadne návštevy kaderníka každý mesiac. Peniaze zostanú vo vašej peňaženke

3 najlepšie krátke účesy pre ženy bez stylingu. Vlasy budú ako po úprave kaderníkom počas 24 hodín

The post Zabudnite na hnedú! Ženy si teraz vyberajú „medvedíkovú blond“. Najväčší hit sezóny appeared first on Vášeň v tebe.