Skip to content
Menu
VULGÁRNOSŤOU DETÍ NÁS ,,BAVILI” TRI DNI, OHROZENÍM ŽIVOTA PÁR HODÍN!Strojcom arogantnosti a vulgárnosti v politike je jednoznačn…
publikované: 1 júna, 2024
Menej ako minútu min.
VULGÁRNOSŤOU DETÍ NÁS ,,BAVILI” TRI DNI, OHROZENÍM ŽIVOTA PÁR HODÍN!Strojcom arogantnosti a vulgárnosti v politike je jednoznačn…
VULGÁRNOSŤOU DETÍ NÁS ,,BAVILI” TRI DNI, OHROZENÍM ŽIVOTA PÁR HODÍN!

Strojcom arogantnosti a vulgárnosti v politike je jednoznačne Igor Matovič, ktorého tento štýl politiky vyniesol až do premiérskeho kresla. Od žabiek v parlamente až po vulgárne tričká, sa tolerovalo do roku 2020 všetko. Lenže keď sa stal premiérom Matovič, polícia objavila aj paragraf hovoriaci o ohrozovaní mravnej výchovy mládeže, ktorým nás médiá ,,bavili” tri dni.

Keď sa 17. októbra 2020 konal prvý väčší protest proti vláde Igora Matoviča, tak na tomto proteste nebolo neštandardné len použitie vodných diel a gumových projektilov na protestujúcich.

Na druhý deň sa na sociálnej sieti objavil status Polície Slovenskej republiky, ktorá oznámila, že ,,dospelé osoby sú podozrivé z ohrozovania mravnej výchovy mládeže”. Dôvodom bolo internetom šírené video troch detí, ktoré skandovali ,,Matovič je k***t”. Či podozrenie skončilo aj nejakým stíhaním nevieme, ale minimálne tri dni sa vtedajší zástancovia koalície venovali téme mravnej výchovy mládeže, a dokonca psychickým následkom takéhoto správania v budúcom živote detí. Protest proti Matovičovi, ktorého sa zúčastnili napriek obmedzeniam tisícky nahnevaných ľudí, prekryli mravnou výchovou.

,,OTEC NEMAL NA HLAVE KUKLU, STÍHANÝ NEBUDE”

Koniec mája 2024 a nálada v spoločnosti je opäť napätá. Už nejde o vulgárnosti na ulici, ale premiér Robert Fico sa v domácej liečba zotavuje z atentátu, ktorý sa stal pred vyše dvoma týždňami. Dva týždne sa rieši, de facto, zástupná téma pochybenia ochranky, keď sú prebraté možné aj nemožné chyby ochrancov premiéra.

V posledný májový deň sa otec so synom vyberie hrať sa pred dom zvoleného prezidenta Petra Pellegriniho a syn zo zadného sedadla auta s atrapou zbrane v ruke a kuklou na hlave imituje streľbu. Kamerové záznamy ukazujú ohrozenie života dieťaťa v priamom prenose.

Nálada a opatrenia sú dnes také, že prítomnosť ochranky v danom momente by mala logicky znamenať tasenie zbrane a streľbu na oboch potenciálnych páchateľov. Otec sa háji tým, že išlo o hru a zábavu. Policajný prezident Ľubomír Solák informuje, že 6-ročného chlapca nemožno stíhať a otec nemal na hlave kuklu. Týmto incident skončí?

Ak má otca zbaviť možných prieťahov s políciou to, že nemal na hlave kuklu, tak si treba video pozrieť ešte raz, tá kukla tam možno aj bola(?). Otec je navyše presvedčený, že ochrankár by musel dieťa spoznať, ak je tak, prečo nebol chlapec pripútaný v autosedačke a otec mu dovolil počas jazdy ,,hrať sa”?

Tento otec so synom chodia aj na nákupy a športové podujatia s atrapou zbrane v ruke a kuklami na hlave? Mravná výchova mládeže nás ,,zaujímala” tri dni, ohrozenie života pár hodín! V ktorom prípade robila polícia nadprácu?

Roman Martiška – Telegram