Skip to content
Menu
Vojvodkyňa Kate vydala vyhlásenie. Spomenula legendu. Boli povedané dôležité slová
publikované: 7 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Vojvodkyňa Kate vydala vyhlásenie. Spomenula legendu. Boli povedané dôležité slová

07.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/@Wimbledon).

Vojvodkyňa Kate nebola v poslednom čase mediálne aktívna, no prvé náznaky návratu k povinnostiam už možno pozorovať. Vo svojom poslednom príspevku na sociálnej sieti sa rozhodla odkázať na aktuálne športové dianie.

Vojvodkyňa Kate vydala vyhlásenie.
Foto: shutterstock/Simev

Dôležité slová ohľadom Wimbledonu povedala priamo manželka princa Williama. Málokto čakal, že 6. júla sa bude chcieť vojvodkyňa Kate podeliť so svetom o svoje myšlienky a dokonca aj zablahoželať známej osobnosti. Ste zvedaví, čo teda napísala do médií?

Vojvodkyňa Kate vydala vyhlásenie. Spomenula legendu

Milovaná princa Williama už roky sleduje ikonický tenisový turnaj. Je vernou fanúšičkou a v minulosti navštevovala hry každý rok. Hráčky ochotne podporovala, no tento rok kvôli boju s rakovinou doteraz vo Wimbledone v kráľovskej lóži nesedela. To však neznamená, že zostala ľahostajná k aktuálnemu športovému dianiu. Svoje dojmy sa rozhodla stručne opísať v médiách.

„Neskutočná kariéra vo Wimbledone sa blíži ku koncu. Andy Murray – mal by si byť na seba veľmi hrdý. V mene nás všetkých ďakujeme! C“

– čítame na oficiálnom instagramovom profile vojvodkyne Kate, ktorá sa krátko podpísala jej meno ako „C“ z prvého písmena jej mena, teda Catherine.

Foto: instagram.com/princeandprincessofwales/

POZRITE TIEŽ AJ: Takto by mohla vyzerať princezná Diana dnes. Fotografia vyvolala veľa kontroverzií

Vojvodkyňa Kate odkázala na prelomovú udalosť. Andy Murray sa rozhodol odísť do dôchodku

Britský a škótsky tenista mali rozlúčkový ceremoniál, počas ktorého sa neubránil slzám. Andy Murray oficiálne odišiel zo športu po prehratom zápase so svojím bratom proti dvojici Hijikata/Peers. „Donútil si nás snívať. Prinútil si nás veriť. Rozplakal si nás. A vďaka tebe sme hrdí“ – takto bola zhrnutá kariéra tenistky s oficiálnym 10. ročníkom Wimbledonu.

You made us dream.
You made us believe.
You made us cry.
And you made us proud. pic.twitter.com/yNsnkEsEhc

— Wimbledon (@Wimbledon) July 4, 2024

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Meghan Markle dokončila nahrávanie nového programu. Z tohto názoru sa nahnevá. „Strašné“

Princ William vstúpil na hrad Windsor na elektrickom skútri. Toto nečakali (VIDEO)

The post Vojvodkyňa Kate vydala vyhlásenie. Spomenula legendu. Boli povedané dôležité slová appeared first on Vášeň v tebe.