Skip to content
Menu
Vojvodkyňa Kate sa s Williamom na koncerte Taylor Swift neobjavila. Dôvod bol odhalený
publikované: 24 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Vojvodkyňa Kate sa s Williamom na koncerte Taylor Swift neobjavila. Dôvod bol odhalený

24.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Pete Hancock instagram.com/taylorswift/).

Vojvodkyňa Kate je na očiach verejnosti ešte viac, odkedy sa začala postupne vracať na verejné vystupovanie. Chýbala však, keď išla v piatok na koncert Taylor Swift. Čo na to hovoria odborníci a ľudia z kráľovských kruhov?

Vojvodkyňa Kate sa na koncerte Taylor Swift neobjavila.
Foto: shutterstock/Pete Hancock instagram.com/taylorswift/

Taylor Swift odštartovala 21. júna sériu koncertov v Londýne. Jej vystúpenia vo Veľkej Británii sú, samozrejme, ďalšou súčasťou rekordnej popularity „The Eras Tour“. Počas piatkovej šou boli medzi divákmi britské hviezdy a dokonca aj členovia kráľovskej rodiny. Princ William, princezná Charlotte a princ George tancovali na hity hudobnej ikony.

Vojvodkyňa Kate sa na koncerte Taylor Swift neobjavila

Členovia kráľovskej rodiny nielen sledovali koncert, ale v zákulisí sa stretli aj s Taylor Swift. Spomienkové fotografie sa objavili na sociálnych sieťach umelca aj kráľovskej rodiny. Fanúšikovia si všimli, že na koncerte chýba Kate Middleton. Nebol tam ani princ Louis.

Po veľkom návrate vojvodkyne Kate počas kráľovského narodeninového sprievodu mnohí očakávali, že Kate Middleton opäť zostane blízko svojho manžela a detí. Zdá sa však, že na takéto intenzívne aktivity je na ňu ešte skoro.

„Vojvodkyňa Kate sa neobjaví na žiadnom z budúcich koncertov Taylor. Jej účasť na King’s Trooping the Colour ešte neznamená návrat k plnému harmonogramu verejných vystúpení“

– prezrádza informátor Entertainment Tonight.

Posledné mesiace neboli pre Kate a Williama ľahké. Choroba manželského partnera je záťažou pre celú rodinu, a to platí pre členov kráľovskej rodiny aj pre „obyčajných ľudí“. Odborníci a ľudia blízki kráľovskej rodine však nepochybujú, že budúci kráľovský pár sa s ťažkosťami popasoval ukážkovo a ich manželstvo je preto ešte trvácnejšie.

POZRITE TIEŽ AJ: William, George a princezná Charlotte sa po koncerte stretli s Taylor Swift! Princ sa pochválil fotkou (FOTO)

Manželstvo Williama a Kate ide od úspechu k úspechu

Bývalá kráľovská korešpondentka BBC Jennie Bondová v rozhovore pre magazín „OK!“ priznala, že podľa nej nová fotografia Williama s jeho deťmi (samozrejme, že ju odfotila Kate) veľa hovorí nielen o trvalom puto dvojice, ale aj o ich optimizme.

„Myslím, že táto fotografia nám hovorí, že aj v tých najťažších chvíľach vedia skákať od radosti. Kate si ju vybrala zámerne“

– komentovala Bond.

Ako dodala, Kate považuje Williama za svoju skalu. Vždy to tak bolo, samozrejme, ale v poslednej dobe mal princ ešte väčší priestor ukázať sa.

„Cez to všetko ju nezištne podporoval. […] Myslím, že ich manželstvo je silnejšie ako kedykoľvek predtým“

– uzavrela špecialistka.

Vojvodkyňa Kate síce na koncerte Taylor Swift nebola, no ako avizovala, plánuje sa toto leto objaviť aj na ďalších akciách. Žiadne podrobnosti však neprezradila.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Kráľ Karol „zúfalo túži vidieť vnúčatá“ Ukázalo sa, čo plánuje

Princ William OSLÁVIL svoje narodeniny tým, že sa so svojimi deťmi zbláznil na koncerte Taylor Swift. Nahrávka je hitom internetu! (VIDEO)

The post Vojvodkyňa Kate sa s Williamom na koncerte Taylor Swift neobjavila. Dôvod bol odhalený appeared first on Vášeň v tebe.