Skip to content
Menu
Včerajšia perfektná detská diskotéka s Janom a Verou v Lipanoch: Opakovanie 7. augusta 2024!
Regióny
publikované: 8 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Včerajšia perfektná detská diskotéka s Janom a Verou v Lipanoch: Opakovanie 7. augusta 2024!
Regióny

Včerajší večer v meste Lipany sa niesol v znamení zábavy a tanca, keď sa v parku uskutočnila perfektná detská diskotéka s obľúbenými animátormi Janom a Verou. Táto udalosť prilákala množstvo detí a ich rodičov, ktorí si spoločne užili večer plný hudby, tanca a smiechu.

Animátori Jano a Vera vytvorili úžasnú atmosféru, ktorá rozprúdila všetky deti do pohybu. Vďaka ich energii a skvelým tanečným choreografiám sa deti bavili a smiali počas celého večera. Park v Lipanoch sa premenil na tanečný parket, kde sa tancovalo na najnovšie detské hity a obľúbené piesne.

Ako informuje mesto Lipany, pre veľký úspech a skvelú spätnú väzbu od účastníkov sa táto diskotéka bude opakovať! Zapíšte si do kalendárov dátum 7. augusta 2024, kedy sa opäť stretneme v parku v Lipanoch na ďalšej perfektnej detskej diskotéke s Janom a Verou. Pripravte sa na ešte viac hudby, tanca a zábavy!

Na obrázku môže byť 11 ľudí, dieťa a usmievajúci sa ľudiaNa obrázku môže byť 11 ľudí, dieťa a tancujúci ľudiaNa obrázku môže byť 5 ľudí a davNa obrázku môže byť 17 ľudíNa obrázku môže byť 3 ľudia a davNa obrázku môže byť 5 ľudí a tancujúci ľudiaNa obrázku môže byť 10 ľudí, dieťa a tancujúci ľudiaNa obrázku môže byť 2 ľudia, reproduktor a text

© Slovenský večerník/ilustračné foto