Skip to content
Menu
V RTVS UŽ NAŠLI VINNÍKA ATENTÁTU – SOM TO JA 🤦Predseda Smeru Robert Fico leží po atentáte v nemocnici a najnezávislejšia moderát…
publikované: 26 mája, 2024
Menej ako minútu min.
V RTVS UŽ NAŠLI VINNÍKA ATENTÁTU – SOM TO JA 🤦Predseda Smeru Robert Fico leží po atentáte v nemocnici a najnezávislejšia moderát…
V RTVS UŽ NAŠLI VINNÍKA ATENTÁTU – SOM TO JA 🤦

Predseda Smeru Robert Fico leží po atentáte v nemocnici a najnezávislejšia moderátorka v dejinách žurnalistiky Marta Jančkárová z RTVS už prišla na to, kto za to môže – Ľuboš Blaha.

1. V dnešnej O5m12 sme sa dozvedeli, že opozícia za nič nemôže a prezidentka Čaputová samu seba vychválila do nebies.

2. Ako vinník sa menovite riešil len jeden poslanec – zlý Blaha. Lebo áno, moja nenávisť viedla k pokusu o vraždu Roberta Fica. Takto to nejako vidia v RTVS, gratulujem.

3. Keď im Jano Richter flochol, že autorom parlamentného uznesenia o zmierení som ja, Jančkárovej sa zrútil svet.

4. Tak veľmi chcela zo mňa urobiť toho najhoršieho a bum nevyšlo. Ja len, že toto je moderátorka verejnoprávneho médiá – namiesto toho, aby riešila vinníka atentátu, ona kope do nás, do Smeru, do obete.

5. Ja chápem, že tu zo mňa má kopa ľudí komplexy, ale toto je už fakt za čiarou. Z dnešného O5m12 akoby vyplývalo, že v nemocnici leží Zuzana Čaputová a nie Robert Fico.

6. Dozvedeli sme sa ako sa jej niekto vyhrážal – a to je predsa horšie ako štyri guľky do tela. Aj Heger len o vlások unikol smrti – ach, zabudnite na Roberta Fica, to Heger je tu obeť!

7. Čo tam po tom, že prezidentka Čaputová ostentatívne šírila nenávisť voči premiérovi Robertovi Ficovi. Čo tam po tom, že ľudí vyzývala, nech “netliachajú”. Mrs. Pfizer.

8. Slováci, ktorí nechcú vojnu proti Rusku, sú vraj “zmätení” – toto tvrdila. Až kým sa nenašiel nejaký Cintula, ktorý jej vypisoval listy, aká je múdra a odvážna. A jej fanúšik “problém” vyriešil – že áno, pani prezidentka.

9. Ale jasné, poďme riešiť Blahu. Jančkárová ma ako hlavnú tému podsúvala nielen v prvej časti, ale aj v otázke Čaputovej – nikoho iného nemá tak v zuboch. Už tú svoju nenávisť nevie ani skrývať.

10. Ale nebojte, to je len predohra. Teraz ešte nemôžu priamo kopať do premiéra, lebo by to bolo trápne, a tak kopú do mňa. O pár týždňov pôjdu po Robertovi – pripravujú si pôdu.

11. “Pán premiér, nechcete podstúpiť sebareflexiu, veď predsa, hovorili ste o prostitútkach a potkanoch, veď to vy si za to môžete,” toto príde, uvidíte, už sa na to tešia. Sem to tlačia.

12. Teraz som na rade ja. Lebo potrebujú likvidovať bojovníkov v Smere. A zodpovednosť za zločin veselo rozrieďujú. Od Čaputovej sa dozvedáme, že “obeťou mohol byť každý”. No jasné, čo tam po premiérovi 🤦

13. A Čaputová sa tam ľutuje, že som o nej povedal, že je agentka, lebo to je strašnejšie než pokus o vraždu premiéra. Poľutujme pani prezidentku, to ona je tu obeť.

14. A samozrejme, treba útočiť na alternatívu. Lebo Jančkárová, ktorá ešte aj 10 dní po atentáte na nášho predsedu šíri nenávisť voči mne, je úplná peacemakerka, to len zlý Danny Kollár je to najväčšie monštrum.

15. Ja viem, ako to vo vás po takýchto mediálnych fauloch vrie, priatelia. Ale poprosím vás o pokoj. My nie sme násilníci ako oni.

Najlepším spôsobom, ako nám môžete vyjadriť podporu, je ísť voliť v eurovoľbách. A dať mi krúžok. Tým ich naštvete najviac – Čaputovú aj Jančkárovú.

Lebo to, čo stvárajú, je hanbou žurnalistiky aj akejkoľvek ľudskosti. Peknú nedeľu, priatelia ❤️

Ľuboš Blaha – Telegram