Skip to content
Menu
Toto sú nechty, ktoré sú práve teraz najmodernejšie! S takouto manikúrou môžete ísť na dovolenku. Tu sú letné trendy
publikované: 5 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Toto sú nechty, ktoré sú práve teraz najmodernejšie! S takouto manikúrou môžete ísť na dovolenku. Tu sú letné trendy

5.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/@nailsxanalysse).

Ak vás zaujíma, aké nechty sú práve teraz najmodernejšie, určite sa pozrite na farby, ktoré momentálne vládnu módnej scéne. Od takejto manikúry nebudete môcť odtrhnúť oči.

Foto: instagram/@nailsxanalysse

Prišlo leto a s ním aj dovolenkové obdobie. Preto sa teraz oplatí staviť na módnu a očarujúcu manikúru, ktorá krásne podčiarkne každý štýl. Tu sú najkrajšie a najmódnejšie vzory a farby nechtov v horúcej sezóne.

Francúzska „french

Francúzska manikúra nikdy nevyjde z módy, takže si môžeme byť isté, že táto manikúra bude dokonale fungovať aj toto leto. Jemná, ženská a nadčasová, nielenže sa hodí ku každému štýlu, ale zároveň zoštíhľuje a predlžuje naše ruky. Najlepšie teraz bude fungovať polopriehľadná francúzska manikúra, ako aj púdrová s gélovou úpravou.

Glass nails alebo lesklé nechty

Veľkej obľube sa tešia aj glass nails, obľúbené u amerických celebrít: nechty s nádherným reflexným povrchom. Táto manikúra sa hodí najmä na leto, pretože sa na letnom slnku krásne leskne.

Dovolenkové vzory

Ak máte radi klasiku, ale túto sezónu sa chcete vyšantiť, vyberte si minimalistický french s ozdobnými prvkami. Môžete napríklad použiť motív kvetov len na jednom prste. Efekt bude zaujímavý a originálny.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Bol najvyšší čas rozlúčiť sa s ombre. Na dovolenku som si urobila ice cream nails. Každý sa mi pozerá na ruky

Z tejto manikúry sa zbláznite. Trblietavý efekt je na leto ako stvorený

The post Toto sú nechty, ktoré sú práve teraz najmodernejšie! S takouto manikúrou môžete ísť na dovolenku. Tu sú letné trendy appeared first on Vášeň v tebe.