Skip to content
Menu
Tieto znamenia zverokruhu sú kráľovnami flirtovania. Nikto im nedokáže odolať
publikované: 5 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Tieto znamenia zverokruhu sú kráľovnami flirtovania. Nikto im nedokáže odolať

5.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Lucky Business).

Podľa astrológov má postavenie hviezd v čase nášho narodenia skutočne zásadný vplyv na náš život a rozhodnutia, ktoré robíme. Na jeho základe sa dajú určiť aj vlastnosti našej osobnosti. Zistite, ktoré znamenia zverokruhu sú podľa odborníkov skutočnými majstrami zvádzania.

Ktoré znamenia zverokruhu sú podľa odborníkov skutočnými majstrami zvádzania?
Foto: shutterstock/Lucky Business

Pre niektorých je to trochu rozpačitý krok k vážnemu vzťahu, pre iných je to skvelá zábava, ktorá im ide ľahko. Zistite, ktoré znamenia zverokruhu sú nespornými majstrami vo flirtovaní.

Blíženci

Blíženci sú skutočné sociálne duše, ktoré dokážu nájsť spoločnú reč s každým človekom. Stretávanie sa s novými ľuďmi je pre nich zaujímavou výzvou, čo z nich robí skutočných majstrov flirtovania. Okrem toho sa dokonale cítia v každej situácii a urobia čokoľvek, aby na nového známeho zapôsobili. Bohužiaľ, rovnako rýchlo sa začnú nudiť a len čo si uvedomia, že sa im podarilo dosiahnuť svoj cieľ, zmenia objekt svojej náklonnosti a hľadajú ďalšiu zaujímavú výzvu.

Lev

Lev sa môže pochváliť prirodzenou charizmou a výnimočným osobným šarmom, ktorý k nemu priťahuje spoločnosť ako magnet. Navyše chcú byť predovšetkým stredobodom pozornosti, túžia po komplimentoch a radi sa zabávajú. A presne tak pristupujú aj k flirtovaniu, ktoré je zároveň ďalšou súťažou, v ktorej radi uspejú.

Váhy sú pod patronátom Venuše, planéty lásky a flirtovanie majú v krvi.
Foto: shutterstock/conrado

Váhy

Váhy sú pod patronátom Venuše, planéty lásky. Vyznačujú sa preto mimoriadne romantickou povahou a flirtovanie majú v krvi. Neboja sa prejaviť svoje city a sú ochotné podľahnúť vášni, čo ich robí mimoriadne príťažlivými. Sú tiež majstrami slovného súboja a ich šarmu je ťažké odolať.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Júl v plnom prúde? Existujú znamenia zverokruhu, ktorých peňaženky sa naplnia

Merkúr vstupuje do znamenia Leva. Ide o silnú astrologickú kombináciu

The post Tieto znamenia zverokruhu sú kráľovnami flirtovania. Nikto im nedokáže odolať appeared first on Vášeň v tebe.