Skip to content
Menu
Syn Johna Lennona sa prinútil prečítať knihu princa Harryho. Nazval ho „idiotom“ a „báfajom“
publikované: 4 júna, 2024
Menej ako minútu min.
Syn Johna Lennona sa prinútil prečítať knihu princa Harryho. Nazval ho „idiotom“ a „báfajom“

04.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Shaun Jeffers youtube.com/@LiamMcEwan).

Princ Harry vydal svoju vlastnú knihu v roku 2023. Autobiografia „Náhradník“ získala medzi čitateľmi zmiešané názory. Teraz sa syn Johna Lennona, Sean, rozhodol prehovoriť. Nemal dobrý názor.

Sean Lennon drví princa Harryho. Ohodnotil jeho knihu „Náhradník“.
Foto: shutterstock/Shaun Jeffers youtube.com/@LiamMcEwan

V roku 2023 princ Harry všetkých šokoval. Syn kráľa Karola III. vydal autobiografiu. Nazval ju „Náhradník“. Muž sa dotkol mnohých dôležitých tém. Ako iste viete, po svadbe s milovanou Meghan Markle odletel do USA a momentálne tam žije so svojimi najbližšími. Preto sa premiéra knihy nezaobišla bez kontroverzií.

Harry opísal ťažké problémy, ako sú emócie a úzkosť po matkinej smrti. Do svojej autobiografie zaradil aj mnoho nezvyčajných príbehov, anekdot a dokonca aj šťavnatých detailov zo života členov kráľovskej rodiny. Nemožno poprieť, že názory na knihu sú rozdelené. Teraz sa o svoj názor podelil aj syn Johna Lennona, Sean.

Sean Lennon drví princa Harryho. Ohodnotil jeho knihu „Náhradník“

Syn Johna Lennona, Sean Lennon, je aktívny na sociálnych sieťach. Nedávno sa rozhodol na svojom profile na X komentovať autobiografiu princa Harryho. Muž nechodil okolo horúcej kaše. Kniha sa mu nepáčila. V angličtine je jej názov „Spare“, čo znamená „Náhradník“. Je zaujímavé, že fráza „Spare me“ sa priamo prekladá ako „Ušetri ma“. Toto bola slovná hračka, ktorú Lennon použil na vyjadrenie svojej nespokojnosti.

Sean dokonca začal aj diskusiu s používateľmi internetu. Boli vyslovené silné slová, ktoré dokonca urazili princa. V jednom momente povedal, že rozumie Harrymu pohľadu a určite prejavil odvahu povedať svetu o svojom omrznutom penise. To mu nezabránilo, aby sa o chvíľu neskôr priznal, že syna kráľa Karola vníma ako „idiota“ a „bafája“. Syn zosnulého hudobníka zdôraznil, že autobiografiu nemožno čítať.

„Som veľmi sklamaný z jeho názorov. Dúfal som, že bude múdrejší“

– takto zhrnul Sean rozhovor s X užívateľmi. Súhlasíte s ním aj Vy?

My long awaited review of Prince Harry’s autobiography is two words.

‘Spare Me.’

— Seán Ono Lennon (@seanonolennon) May 29, 2024

Princ Harry očakáva ospravedlnenie od svojho otca? Zúri na Karola III

Nedávno vyšlo najavo, že princ Harry je nahnevaný na kráľa Karola III. Komentátor britskej kráľovskej rodiny na webovej stránke The Mirror priznal, že monarcha nie je nadšený z nedávnych návštev svojho syna.

Stojí za to pripomenúť, že Harry a jeho manželka sa objavili v Nigérii. Pre dvojicu to bol úspech. Rodina si však myslí opak.

„Pre Harryho je každý úspech iným druhom zlyhania, keď jeho rodina neocení jeho úsilie a vytrvalo sa odmieta ospravedlniť za čokoľvek, čo sa stalo v minulosti“

– povedal Tom Quinn. Podrobnosti o tomto konflikte nájdete V TOMTO ČLÁNKU.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Meghan Markle sa so svojím otcom nerozpráva už šesť rokov. Odborníčka tvrdo hovorí o jej „neschopnosti napraviť vzťah“

Naliehavé správy o vojvodkyni Kate a jej liečbe. Existuje oficiálne oznámenie

The post Syn Johna Lennona sa prinútil prečítať knihu princa Harryho. Nazval ho „idiotom“ a „báfajom“ appeared first on Vášeň v tebe.