Skip to content
Menu
Sú to najkoketnejšie znamenia zverokruhu. Niekedy koketujú, aj keď sú v trvalom vzťahu
publikované: 5 júla, 2024
Menej ako minútu min.
Sú to najkoketnejšie znamenia zverokruhu. Niekedy koketujú, aj keď sú v trvalom vzťahu

5.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Kiselev Andrey Valerevich).

Milujú pocit motýľov v bruchu a na nevinnom flirtovaní nevidia nič zlé. Robia to aj vtedy, keď majú stáleho partnera. Ich konanie je málokedy motivované túžbou poškodiť vzťah, skôr to robia preto, aby nevypadli z radu. Tieto znamenia zverokruhu sú najkoketnejšie!

Ktoré znamenia zverokruhu sú najkoketnejšie?
Foto: shutterstock/Kiselev Andrey Valerevich

Podľa astrológie je to ďalšia vlastnosť zapísaná vo hviezdach. Pocity, ktoré vznikajú pri flirtovaní, považujú za návykové a potrebné na fungovanie takmer ako dýchanie. Hoci sú vo svojom vzťahu šťastní, chýba im vzrušenie z prvého rande. Zoznámte sa s najflirtujúcejšími znameniami zverokruhu!

Baran – flirtovanie je prirodzené

Baranovi vládne horúci Mars. Vďaka svojej vrodenej odvahe a spontánnosti sa nebojí pustiť do hry s niekým, koho práve stretol. Jeho neuveriteľná charizma mu to len uľahčuje. Znamenie zverokruhu so skutočne ohnivým temperamentom potrebuje vo vzťahu vášeň a zanietenie. Rutina zabíja jeho city a najčastejšie ich smeruje k iným.

Blíženci majú radi výzvy a často sa  zdá, že sú zamilovaní

Sú skutočnými majstrami komunikácie – vždy vedia, čo majú povedať, čo im uľahčuje efektívne flirtovanie. Koniec koncov, vládne im komunikatívny Merkúr. Keď ich niekto zaujme, dokážu naňho sústrediť všetku svoju pozornosť. Vďaka tomuto správaniu ich možno vnímať ako zamilovaných a preto sa im ochotne oddávame. Je to však klamlivé – Blíženci radi prijímajú výzvy a flirtujú, ale zvyčajne nezostávajú pri jednej osobe. Aj keď sú vo vzťahu, radi flirtujú nevinne. Len tak zo srandy.

Keď Váha vo vzťahu flirtuje, zvyčajne to znamená, že sa cíti nedocenená.
Foto: shutterstock/IMG Stock Studio

Váhy vyžadujú uistenie o svojich citoch a svojej kráse

Váha sa spolieha na taktiku. Spočiatku sa tvári, že nie je k dispozícii, ale všetko má starostlivo premyslené. Baví ju hra na mačku a myš. Vo svojom flirtovaní je veľmi diskrétna. Váham vládne Venuša, vďaka čomu je rozhovor s ňou mimoriadne očarujúci – ľahký, príjemný, až kým nechcete viac. Svoj plán realizuje kúsok po kúsku, rada sa nechá dobýjať a tak sa oddáva kúsok po kúsku. Keď vo vzťahu flirtuje, zvyčajne to znamená, že sa cíti nedocenená. Potrebuje neustále potvrdenie vo svojich citoch.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tri znamenia zverokruhu, ktoré milujú byť stredobodom pozornosti. Ste na zozname?

Júl v plnom prúde? Existujú znamenia zverokruhu, ktorých peňaženky sa naplnia

The post Sú to najkoketnejšie znamenia zverokruhu. Niekedy koketujú, aj keď sú v trvalom vzťahu appeared first on Vášeň v tebe.