Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Šport
Kategória Šport
avatar
4 minutové čítanie

VIDEO: O’Malley mu podal bundu a on si ju obliekol, takmer to skončilo bitkou. Pozrite si vtipnú scénu, ktorá nastala po včerajšej výhre Aljamaina Sterlinga

VIDEO: O’Malley mu podal bundu a on si ju obliekol, takmer to skončilo bitkou. Pozrite si vtipnú scénu, ktorá nastala po včerajšej výhre Aljamaina Sterlinga

Včerajší turnaj UFC priniesol viacero prekvapivých výsledkov. V jednom zo zápasov porazila čínska zápasníčka Yan Xiaonan známu Jessicu Andrade a stala sa tak potenciálnou titulovou vyzývateľkou Zhang Weili. Dana White sa netají, že by rád zorganizoval turnaj v Číne a Yan tak pripravila dobrú základňu. Belal Muhammad dominantne porazil zraneného Gilberta Burnsa a zaistil si tak titulovú šancu vo weltrovej váhe.

V hlavnom zápase porazil Aljamain Sterling Henryho Cejuda a stal sa tak jedným z najlepších zápasníkov bantamovej váhy v histórií. Ako ďalšia výzva ho bude čakať Sean O’Malley, ktorý si vytvoril meno v bantamovej váhe po výhre nad Petrom Yanom.

------

O’Malley nevedel, čo má skôr riešiť

Pri pozápasovom rozhovore zavolal Aljamain Sterling do ringu Seana O’Malleyho, ktorý neváhal a ihneď pribehol. V oktagone sa tak naraz ocitli štyria poprední zápasníci bantamovej váhy- Aljamain Sterling, Sean O’Malley, Henry Cejudo a Merab Dvalishvili, ktorý bol v rohu Sterlinga. Pri trashtalku v strede oktagonu si O’Malley vyzliekol červenú bundu a podal ju, zrejme nevediac, Merabovi, ktorý neváhal a bundu hodil na seba.

Neskôr Dvalishvili stiahol pozornosť na seba, keď vyskočil v bunde na klietku a začal pózovať. Toto si už všimol aj Sean, ktorý k nemu dobehol a rozdeliť ich musela ochranka.

Zdroj: Youtube / BT Sport
Dal som mu moju bundu, myslel som si, že je to môj nosič
dodal neskoôr O’Malley k celej situácii.
------

Zdroj: mmafanatik.eu


Slovenský Večerník zverejňuje agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení bez redakčnej úpravy. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo, ale musíte si vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár