avatar
3 minutové čítanie

Večerné čítanie pre deti každú stredu aj v apríli v Mestskej knižnici Ruda Morica v Stupave

Večerné čítanie pre deti každú stredu aj v apríli v Mestskej knižnici Ruda Morica v Stupave

Prečítať článok

Mestská knižnica Ruda Morica v Stupave srdečne pozýva všetkých malých Stupavčanov na ďalšie dobrodružné večerné čítanie na dobrú noc, ktoré sa uskutoční túto stredu o 17:00 hodinách. Spoločne sa ponoríme do sveta fantázie a zábavy prostredníctvom knižky od autorky Márie Lazarovej s názvom "Škriatok Bertil".

"Škriatok Bertil" je príbeh plný zvratov, dobrodružstiev a zábavy, ktorý je vhodný pre deti od 5 rokov. Spolu s Bertilom, malým škriatkom so veľkým srdcom, sa deti prenesú do sveta fantázie, kde čakajú na nich rôzne nečakané udalosti a zaujímavé postavičky.

Ako informuje mesto Stupava, Večerné čítanie je nielen príležitosťou na rozvíjanie čitateľských zručností u detí, ale aj na spoločné zdieľanie zážitkov a užívania si príjemnej atmosféry knižnice. Priateľské prostredie knižnice a dobrodružný príbeh "Škriatka Bertila" určite poteší všetkých malých čitateľov.

Takže neváhajte a pridajte sa k nám tento týždeň a každú stredu v apríli na večerné čítanie pre deti v Mestskej knižnici Ruda Morica. Čakáme na vás s otvorenou náručou a novými dobrodružstvami!

© Slovenský večerník/ilustračné foto

Bazény, zastrešenia bazénov, vírivky Jacuzzi

Komentáre

USPA SAN USPA SIA Press - News Press Information Agency is an uncensored social network of journalists. Join us!