Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Regióny
Kategória Regióny
avatar
4 minutové čítanie

V Piešťanoch sa uskutoční Dychfest

V Piešťanoch sa uskutoční Dychfest

Dychfest, festival dychových hudieb, sa po dlhej dobe opäť vrátil do mesta Piešťany a priniesol fanúšikom neuveriteľný hudobný zážitok.

Tento výnimočný hudobný podujatia sa uskutoční posledný májový víkend na peknom letisku v Piešťanoch a láka stovky návštevníkov zo všetkých kútov Slovenska.

Dychfest je dlhoročnou tradíciou, ktorá oslavuje a propaguje dychovú hudbu. Tento ročník bol mimoriadne očakávaný, keďže minuloročná pandémia koronavírusu bránila konaniu verejných podujatí. Fanúšikovia dychových hudieb sa tak môžu tešiť na opätovné stretnutia s ich obľúbenými interpretmi a kapelami.

Program Dychfestu bude skutočne bohatý a ponúkne široké spektrum hudobných žánrov. Na pódiu sa predstavia renomované dychové hudobné kapely, ako aj mladé talentované skupiny. Všetci umelci prinesú svoj jedinečný štýl a nadšenie, čo vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru plnú energie a radosti.

Okrem koncertov sa návštevníci môžu tešiť aj na rôzne doprovodné aktivity a občerstvenie. V priestore festivalu budú postavené stánky s občerstvením, kde si každý môžu vybrať svoje obľúbené jedlo a nápoje. Budú tu tiež stánky s hudobnými suvenírmi a dychovými nástrojmi, ktoré prilákajú pozornosť hudobných nadšencov.

Dychfest v meste Piešťany sa stal miestom, kde sa stretávajú fanúšikovia dychových hudieb, hudobníci a všetci tí, ktorí majú radi príjemnú atmosféru a dobrú hudbu. Toto podujatie dokázalo spojiť ľudí rôznych vekových kategórií a vytvoriť jedinečný hudobný zážitok pre všetkých prítomných.

Organizátori festivalu si zaslúžia veľké uznanie za ich úsilie a odhodlanie priniesť tento kultúrny podujatia späť do života.

© Slovenský večerník/ilustračné foto


Slovenský Večerník zverejňuje agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení bez redakčnej úpravy. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo, ale musíte si vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár