Ján Bync
Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Regióny
Kategória Regióny
avatar
2 minutové čítanie

Úplné uzávierky komunikácií počas Novomestského jarmoku 2023

Úplné uzávierky komunikácií počas Novomestského jarmoku 2023

Nové Mesto nad Váhom vás chce informovať o dočasnom uzavretí miestnej komunikácie na ulici Hviezdoslavova.

Uzavretie sa bude týkať úseku od Domu štátnej správy po okružnú križovatku s miestnou komunikáciou na uliciach Hurbanova a M. R. Štefánika.

Toto uzavretie bude mať platnosť od pondelka 18.09.2023 od 6:00 hodiny ráno do pondelka 25.09.2023 do 7:00 hodiny ráno.

Počas tohto obdobia budú obchádzkové trasy vedúce po cestách II/504 a miestnych komunikáciách ulíc Odborárska, Holubyho, Klčové, J. Kollára, Štúrova, Čachtická, Hurbanova, J. Weisseho, M. R. Štefánika a Malinovského. Prosíme vodičov, aby boli ohľaduplní, trpezliví a rešpektovali dopravné značenie počas tohto obdobia.

Uzavretie komunikácie môže spôsobiť nejaké nepríjemnosti v doprave, no v konečnom dôsledku pomôže zlepšiť infraštruktúru našeho mesta. Ďakujeme za vaše pochopenie a spoluprácu.

© Slovenský večerník/ilustračné foto

Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník

Slovenský Večerník zverejňuje autorské a agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, názory, oznámenia v pôvodnom znení bez cenzúry a redakčnej úpravy podľa prvého dodatku Ústavy Spojených Štátov Amerických, ktorý doplňuje ustanovenie garantujúce úplnú slobodu slova. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo: Vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár