Ján Bync
Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Regióny
Kategória Regióny
avatar
2 minutové čítanie

Tomáš Némethy sa stáva novým Managing Partner pre Cushman and Wakefield Slovensko

Tomáš Némethy sa stáva novým Managing Partner pre Cushman and Wakefield Slovensko

Tomáš Némethy MRICS bol vymenovaný za Managing Partnera a výkonného riaditeľa pre Slovensko v realitno-poradenskej spoločnosti Cushman & Wakefield.

Tomáš Némethy má viac ako 13 rokov skúseností na slovenskom realitnom trhu. V roku 2019 nastúpil do Cushman & Wakefield, kde viedol slovenský tím oceňovania nehnuteľností a zodpovedal za vybudovanie nového lokálneho tímu.

Pred svojím pôsobením v Cushman & Wakefield pracoval v Tatra banke ako risk špecialista na financovanie nehnuteľností a tiež v spoločnosti CBRE, kde bol súčasťou investičného tímu a neskôr pracoval v tíme oceňovania nehnuteľností.

Tomáš Némethy bude hrať kľúčovú rolu pri posilňovaní pozície Cushman & Wakefield na slovenskom realitnom trhu a pri podpore rastu spoločnosti.

© Slovenský večerník/ilustračné foto

Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník

Slovenský Večerník zverejňuje autorské a agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, názory, oznámenia v pôvodnom znení bez cenzúry a redakčnej úpravy podľa prvého dodatku Ústavy Spojených Štátov Amerických, ktorý doplňuje ustanovenie garantujúce úplnú slobodu slova. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo: Vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár