Ján Bync
Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Regióny
Kategória Regióny
avatar
7 minutové čítanie

SPIEVANKOVO vystúpi v Považskej Bystrici

SPIEVANKOVO vystúpi v Považskej Bystrici

Dátum: 20. septembra 2023

Čas: 17:00

Miesto: Kino Mier, Považská Bystrica

Vstupné: 14 €, Rodinná vstupenka (4 ks): 52 €

Chystá sa jedinečná hudobná udalosť, ktorá zahreje srdcia detí aj dospelých! Koncert s názvom "SPIEVANKOVO: O POVOLANIACH" je určený pre všetkých milovníkov hudby a zábavy. Ak hľadáte výnimočný spôsob, ako stráviť rodinný večer, toto podujatie určite nechcete premeškať.

Rozprávkový Koncert pre Deti

"SPIEVANKOVO: O POVOLANIACH" je špeciálny koncert z dielne Spievankova, hudobného projektu, ktorý si získal srdcia detí na Slovensku i za jeho hranicami. Tento večer je venovaný rozprávkovým povolaniam a detským snom o budúcnosti. Deti budú môcť spolu s obľúbenými postavičkami Spievankova objavovať rôzne povolania a dozvedieť sa viac o tom, aké sny môžu mať.

Koncert prinesie do Kina Mier v Považskej Bystrici zábavné pesničky a hudobné vystúpenia, ktoré oslavujú rozmanitosť povolaní a povzbudia deti, aby snívali a verili vo svoje sny. Spievankovo vytvorí príležitosť na spoločné spevanie, tancovanie a nespočetné množstvo smiechu pre celú rodinu.

Hudobný Zážitok pre Celú Rodinu

Tento koncert je nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Spievankovo vytvorilo program, ktorý zaujme všetkých členov rodiny. Chytľavé melódie, veselé texty a pozitívna energia na pódiu urobia tento večer nezabudnuteľným zážitkom.

Vstupenky na koncert sú k dispozícii za cenu 14 €. Rodinná vstupenka (4 ks) je k dostaniu za špeciálnu cenu 52 €, čo znamená, že môžete túto úžasnú udalosť zdieľať so všetkými členmi rodiny bez ohľadu na vek.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť na spoločný rodinný zážitok plný hudby, zábavy a pozitívnej energie. Vezmite svoje deti, vnúčatá, susedov a príbuzných a pridajte sa k Spievankovu na ich ceste za snami a hudobnou radosťou.

Spievankovo - Hudba pre Srdcia Malých i Veľkých

Spievankovo je projekt, ktorý vznikol s cieľom priniesť radosť a vzdelávanie prostredníctvom hudby do životov detí. Hudobné pesničky Spievankova sú veselé, zároveň však učia dôležité hodnoty a životné lekcie. Tento projekt je obľúbený nielen v rodinách, ale aj v školách a škôlkach, kde pomáha deťom učiť sa a rásť prostredníctvom hudby.

"SPIEVANKOVO: O POVOLANIACH" je ďalším príkladom toho, ako Spievankovo kombinuje zábavu s vzdelávaním, a to v duchu hudby. Buďte s nami a nechajte sa uniesť piesňami a radostnou atmosférou tohto jedinečného koncertu.

Dátum konania je 20. septembra 2023, o 17:00 hodine, a miestom konania je Kino Mier v Považskej Bystrici. Vstupenky nájdete v predaji na mieste alebo online, takže si ich môžete zabezpečiť vopred.

Nech je tento večer plný smiechu, spevu a spoločných rodinných zážitkov. Tešíme sa na vás na koncerte "SPIEVANKOVO: O POVOLANIACH"!

© Slovenský večerník/ilustračné foto

Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník

Slovenský Večerník zverejňuje autorské a agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, názory, oznámenia v pôvodnom znení bez cenzúry a redakčnej úpravy podľa prvého dodatku Ústavy Spojených Štátov Amerických, ktorý doplňuje ustanovenie garantujúce úplnú slobodu slova. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo: Vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár