Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Šport
Kategória Šport
avatar
4 minutové čítanie

Schyľuje sa k veľkej prestupovej bombe? Príchod Lionela Messiho má byť na spadnutie!

Schyľuje sa k veľkej prestupovej bombe? Príchod Lionela Messiho má byť na spadnutie!

Španielska televízia El Chiringuito TV prišla začiatkom týždňa so zaujímavým tvrdením, podľa ktorého mal hviezdny futbalista Lionel Messi predbežne súhlasiť s prestupom do saudskoarabského celku Al-Hilal.

Argentínčan v PSG stále nepodpísal novú zmluvu. Najnovšie to vyzerá na jeho letný odchod z Paríža. Arabský tím sľubuje sedemnásobnému víťazovi Zlatej lopty neuveriteľný ročný plat vo výške 400 miliónov eur, čo je dvakrát viac ako zarába Cristiano Ronaldo v Al-Nassr FC.

Zdroj: Twitter / El Chiringuito TV

Messi a Ronaldo by tak mohli na seba opäť naraziť v rámci jednej ligy, čo považujú investori v Saudskej Arábii za veľké lákadlo, ktoré môže popularizovať ich futbal vo svete. Britské periodikum Daily Express zároveň tvrdí, že vedenie Al-Halil sa snaží do tímu zlanáriť aj Sergia Busquetsa a Jordiho Albu, ktorí momentálne ešte obliekajú dres Barcelony.

Po sezóne by sa aj oni mohli sťahovať do Saudskej Arábie. Spomínaný Messi bol najskôr spájaný s návratom do katalánskej metropole, ale zdá sa, že teraz vyzerá všetko inak.

Argentínčan sa medzitým vrátil po treste od klubu do tréningu PSG, keďže 35-ročný ofenzívny hráč nedávno odišiel na nepovolenú cestu do Saudskej Arábie. Vedenie Paríža Saint-Germain ho potrestalo vyradením z tímu na dva týždne, ale trest mu zrušili už po šiestich dňoch.

------

Zdroj: sportky.zoznam.sk


Slovenský Večerník zverejňuje agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení bez redakčnej úpravy. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo, ale musíte si vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár