Ján Bync
Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Kultúra
Kategória Kultúra
avatar
3 minutové čítanie

Petícia za okamžité odvolanie a odstúpenie riaditeľky divadla Pavla Országha Hviezdoslava v Bratislave

Petícia za okamžité odvolanie a odstúpenie riaditeľky divadla Pavla Országha Hviezdoslava v Bratislave

Nový reklamný pútač divadla Pavla Orságha Hviezdoslava na novú sezónu 2023/2024-Dúhová a ukrajinská vlajka, preškrtnutý slovenský dvojkríž, odrezaná Štúrova hlava. Štúra, preškrtnutý slovenský znak a iné karikatúry slovanských tradíciou nazvali: ,,Strašiaky minulosti, ktoré sa snažia zatemniť ich budúcnosť"

Nielenže sa týmto porušujú naše slovanské tradície, pošliapava ústava, ale i porušujú verejne ,,ETICKÝ KÓDEX" štátnych zamestnancov!!!

-----
Plagát Divadla P.O.Hviezdoslava na novú divadelnú sezónu. Dúhová LGBTI vlajka, ukrajinsko-Rothschildovská žltomodrá handra, prečiarknutý dvojkríž a odrezaná hlava Hviezdoslava.Progresívne monštrá nám tu chcú určovať nové trendy v kultúre. Je najvyšší čas začať vážne a otvorene hovoriť o veľkom upratovaní v slovenskej spoločnosti. Dekadentnou liberálnou kvázikultúrou a kváziumelcami môžeme začať…Som zvedavý, ako sa budú herci obracať pri páse…Samozrejme, každý poriadny Slovák by mal túto degenerovanú bandu slaboduchých umelcov a celú ich kvázidivadelnú sezónu IGNOROVAŤ a nechodiť na ich predstavenia.
JUDr. Lukáš Machala
-----

Petícia za okamžité odvolanie a odstúpenie riaditeľky divadla Pavla Országha Hviezdoslava v Bratislave i s jej podriadenými

Zdroj: FB/DPOH

Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník

Slovenský Večerník zverejňuje autorské a agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, názory, oznámenia v pôvodnom znení bez cenzúry a redakčnej úpravy podľa prvého dodatku Ústavy Spojených Štátov Amerických, ktorý doplňuje ustanovenie garantujúce úplnú slobodu slova. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo: Vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár