Deň vtákov Prešov
Šport
Kategória Šport
avatar
7 minutové čítanie

Pavol Neruda: Bude trilógia Karlos vs Attila? Aké štadióny boli v hre? A kedy uvidíme súboj Terminátorov

Pavol Neruda: Bude trilógia Karlos vs Attila? Aké štadióny boli v hre? A kedy uvidíme súboj Terminátorov

Jeden zo šéfov OKTAGON MMA Pavol Neruda prezradil, či je reálna trilógia Karlos Vémola vs Attila Végh. Tiež aké štadióny boli v hre pri odvetnom súboji a kedy uvidíme bitku Terminátorov?

Organizácia OKTAGON MMA nedávno potvrdila, že tento rok uvidíme odvetný súboj Karlos Vémola – Attila Végh. Termín ešte oficiálne potvrdený nebol, ale hovorí sa o konci roku a pražskej O2 aréne.

Presne tak. Týmto zápasom by mal skončiť tento rok
potvrdil Pavol Neruda v rozhovore pre sport.cz.

V prípade, že by duel vyhral Karlos Vémola, oplatil by Attilovi porážku z prvého zápasu a ich vzájomná bilancia by bola vyrovnaná 1-1 na zápasy. Vo väčšine takýchto prípadov prichádza potom na rad zavŕšenie trilógiou.

Ťažko povedať. Zatiaľ sme sa nad tým nejak nezamýšľali, ale možné to je
pripustil Pavol Neruda aj tretí súboj česko-slovenských legiend.
Hrozne by záležalo, ako by to zobral Karlos. Za posledných päť rokov prehral len raz a to práve s Attilom. Vidíme dodnes, čo to s ním robí. Sám som na to zvedavý
pokračoval.
***

Odveta Vémola vs Végh mohla byť v Bratislave, na štadióne Slavie či v prahe

Veľa sa špekulovalo o tom, že odvetný súboj Zápasu storočia by sa mohol uskutočniť pod otvoreným nebom na nejakom veľkom futbalovom štadióne. Pavol Neruda priznáva, že vedenie Oktagonu sa pohrávalo aj s touto myšlienkou a prezradil aj, ktoré „stánky“ boli konkrétne v hre.

Premýšľali sme aj nad open-air, ale uvedomili sme si, že to so sebou prináša množstvo rizík. Môže tu byť napríklad problém s počasím. Druhá vec je tá, že by sme to nemohli urobiť práve v zime. Bavili sme sa o štadióne Slovana Bratislava, v hre bola aj trnavská aréna kvôli tomu, že Attila chcel na nejaký veľký futbalový štadión. V hlave sme mali aj štadión Slavie Praha. S tými všetkými rizikami, ďalšími okolnosťami a tiež tým, že to je finančne ešte nákladnejšie, sme od toho upustili. O2 aréne je na toto perfektná, jedna z najlepších arén v Európe
vysvetľuje Pavol Neruda, prečo napokon organizácia upustila od myšlienky organizovať odvetný súboj Attilu s Karlosom na štadióne pod holým nebom.
***

Bitka terminátorov pravdepodobne v roku 2024

Karlos Vémola má tento rok nabitý program a na pláne veľké odvety s Patrikom Kinclom a Attilom Véghom. Už dlhšie sa hovorí aj o bitke Terminátorov s Nemcom Stephanom Puetzom.

Skôr by som to videl na budúci rok
naznačuje Pavol Neruda.
Pre Nemecko by to bol obrovský zápas a bolo by to parádne pokračovanie pre Karlosa po zápase s Attilom
dodal.
Slovenský Večerník zverejňuje články, vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom autorom/zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve Slovenský Večerník nezodpovedá za obsah týchto informácií. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo, ale musíte si vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár