Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
avatar
8 minutové čítanie

Omlaďte sa pomocou novinky na estetickej klinike!

Morpheus je v Google USA podobne často vyhľadávaným slovom ako botox

Omlaďte sa pomocou novinky na estetickej klinike!

Kontúrovanie tváre, krku, dekoltu a niektorých častí tela je možné vykonávať aj miniinvazívne. Najúčinnejšia je vždy kombinácia ošetrení a správna indikácia. Najhorúcejšou novinkou, ktorú milujú viaceré zahraničné celebrity, je práve kombinácia mikroihličkovej metódy spolu s patentovanou technológiou rádiofrekvencie. Nazýva sa Morpheus8 a vyvinula ho spoločnosť Inmode. Výhodou je najmä skutočná remodelácia kože.

Novinky na klinike estetickej chirurgie prináša renomovaná doktorka
Novinky na klinike estetickej chirurgie prináša renomovaná doktorka

Ďalšou alternatívou je použitie tzv. Facetite, kedy pomocou špeciálneho nástavca možno ošetriť jednotlivé vrstvy zvnútra a docieliť tak efekt chirurgického zákroku bez rezania. MUDr. Barbora Brezová, PhD., MPH, MHA, plastická chirurgička a špecialistka estetickej medicíny, súhlasí: „Ako chirurg som bola spočiatku skeptická, ale môžem potvrdiť, že žiadny iný prístroj takýto výsledok nedosiahne.“

***

Podpora kolagénu v koži

Jednou z príčin starnutia kože je práve strata kolagénu. A práve jeho udržiavanie, prípadne jeho stimulácia k tvorbe je pravá podstata antiageingu. Presná a cielená aplikácia je nutná pre výsledný efekt. Výhodou Morpheus8 je možnosť presne cieliť nielen hĺbku (podľa lokality od 1-7mm) a tiež aplikovanú energiu. To znamená, že inú hĺbku a energiu použijeme, ak riešime napríklad jazvy po akné, inú, ak riešime vrásky a stimuláciu kolagénu a inú, ak chceme rozpustiť tuk v oblasti tváre či podbradku.

***

Vypnutie hlbokých vrások

Hlboké vrásky, kde dochádza k zmenám už v celej hrúbke kože, vie takéto ošetrenie zjemniť, nie úplne odstrániť. Siahame vtedy po kombinácii ošetrení, napríklad po výplniach kyseliny hyalurónovej. Dôležité je však vedieť, že pomocou tejto patentovanej technológie vieme kožu vypínať a tým vlastne vrásky aj naťahovať.

Vypnutie hlbokých vrások
Vypnutie hlbokých vrások
***

Zjemnenie pigmentových škvŕn

Starnutie kože sprevádza aj vznik pigmentových škvŕn. Na Morpheus8 existuje viacero typov nástavcov, z ktorých jedným je resurfacing. Pomocou neho vieme pigmentové škvrny zjemniť. Ale tu fungujú dobre aj iné prístroje. Treba podotknúť, že je veľmi podstatný pôvod škvŕn a pri mnohých je to dlhá a opakujúca sa cesta.

***

Po zákroku do práce

Pri metóde Morpheus8 nedochádza k podráždeniu či k poraneniu pokožky. Koža sa hojí výborne a začervenanie pretrváva max. 24 hodín. Takže ďalší deň po ošetrení môžete ísť pokojne do práce, použiť mejkap a normálne fungovať. Podľa stavu pleti a problému, ktorý riešime, sa odporúča 1-3 ošetrenia v rozmedzí 4 týždňov. Po ošetrení sa výsledok dostaví cca o mesiac. Zjednotí sa pleť, zjemnia sa póry, vyhladia jemné vrásky, pleť bude pevná a zdravá. Efekt vydrží minimálne rok. Možno ho aplikovať aj citlivejšej pokožke, ale treba počítať s dlhším začervenaním po zákroku, max. však 1-2 dni. Asi mesiac po zákroku je vhodné sa chrániť pred priamym slnkom a neaplikovať ho na čerstvo opálenú pokožku.

So špeciálnym nástavcom na telo možno ošetriť aj povolenú kožu na bruchu. Túto metódu preferuje aj Kim K.

Kim Kardashian (vľavo) sa zbavila bruška po tehotenstve.
Kim Kardashian (vľavo) sa zbavila bruška po tehotenstve.

Zdroj: Eva


Slovenský Večerník zverejňuje agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení bez redakčnej úpravy. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo, ale musíte si vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár