Ján Bync
Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Šport
Kategória Šport
avatar
6 minutové čítanie

Nemec prihrával na víťazný gól, Regenda si vytvoril negatívny rekord + video

Nemec prihrával na víťazný gól, Regenda si vytvoril negatívny rekord + video

Portál SlovakNHL.sk vám prináša výsledkový sumár piatkových zápasov Americkej hokejovej ligy (AHL).

Obranca Šimon Nemec prihrával na víťazný gól, ktorým Tyler Wotherspoon rozhodol o triumfe Uticy 4:3 nad Syracuse. Nemec, ktorý zaznamenal aj plusový bod a menší trest za hákovanie, bodoval v šiestom zápase z posledných siedmich. Po 55 dueloch má na konte 25 bodov (9+16).

Z víťazstva sa tešil aj Martin Chromiak, ktorý nebodoval pri výhre Ontaria 4:1 nad Abbostfordom. Pavol Regenda nazbieral tri mínusové body pri prehre San Diega 0:6 s Calgary a po prvýkrát v AHL ťahá sedemzápasové bodové suchoty.

***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník

Slovenský Večerník zverejňuje autorské a agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, názory, oznámenia v pôvodnom znení bez cenzúry a redakčnej úpravy podľa prvého dodatku Ústavy Spojených Štátov Amerických, ktorý doplňuje ustanovenie garantujúce úplnú slobodu slova. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo: Vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár