avatar
5 minutové čítanie

Mesto Hnúšťa Vás pozýva na ďalšie podujatia v meste

Mesto Hnúšťa Vás pozýva na ďalšie podujatia v meste

Prečítať článok

Mesto Hnúšťa a jeho okolie sa chystajú na nabitý týždeň plný kultúrnych a aktívnych zážitkov. Pre obyvateľov i návštevníkov tu bude naozaj veľa možností ako si spríjemniť voľný čas. Pozývame vás na prehľad podujatí, ktoré sa budú konať v najbližších dňoch.

Divadelná Hra: Svadba pod Kohútom

MsKS Revúca a MsKS Hnúšťa vás srdečne pozývajú na divadelnú hru "Svadba pod Kohútom". Táto historická skúsenosť divadelných ochotníkov z Gemera a Malohontu vás vtiahne do dávnych čias, kedy už v polovici 19. storočia existovali vzájomné aktivity študentov aj ochotníkov Revúcej a Tisovca. Divadelná hra sa uskutoční v Domu Kultúry v Hnúšti dňa 5. apríla 2024.

Koncert Juraja Hnilicu

Nechajte sa uniesť od všedných dní prostredníctvom autorskej tvorby slovenského pesničkára Juraja Hnilicu a jeho bezprostredného koncertného umenia. Zažite koncert, ktorý inšpiruje a necháva dlhodobú stopu v srdciach svojich návštevníkov. Koncert sa uskutoční 5. apríla 2024 v Dome Kultúry v Rimavskej Sobote.

Turistický Výstup na Hradovú

Pre všetkých milovníkov prírody a turistiky organizuje KLUB SLOVENSKÝCH TURISTOV HNÚŠŤA výstup na Hradovú. Odchod je naplánovaný na sobotu 6. apríla 2024 o 8:00 hod. zo železničnej stanice Hnúšťa. Trasa ponúkne prechádzku cez "Tisovec – Náučný chodník „Poďte s nami za sysľami“ – Suché doly – Pod okrúhlou skalou – Hradová – Tisovec" s dĺžkou približne 11 km a stredne ťažkou náročnosťou.

Ako informuje mesto Hnúšťa, všetky uvedené podujatia sú príležitosťami na spoznanie miestnej kultúry, zábavu, ale aj aktívny oddych v prírode. Tešíme sa na vašu účasť!

© Slovenský večerník/ilustračné foto

Bazény, zastrešenia bazénov, vírivky Jacuzzi

Komentáre

USPA SAN USPA SIA Press - News Press Information Agency is an uncensored social network of journalists. Join us!