Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Šport
Kategória Šport
avatar
5 minutové čítanie

Jediné kardio, ktoré McGregor v týchto dňoch robí, je to, že uteká od dopingového testovania USADA

Jediné kardio, ktoré McGregor v týchto dňoch robí, je to, že uteká od dopingového testovania USADA

Počas uplynulého víkendu sa na UFC 288 konal návrat bývalého šampióna dvoch UFC divízii. Henry Cejudo sa vrátil do akcie po troch rokoch a znovu sa pokúšal zasadnúť na trón bantamovej váhy. Aktuálny šampión Aljamain Sterling ho však porazil v tesnom zápase, ktorý dospel do bodového rozhodnutia.

Jedným z prvých bojovníkov, ktorí na tento šampiónsky duel reagovali, bol Conor McGregor. Už istý čas je dobre známe, že Cejudo a McGregor sa príliš nemusia. A podľa toho vyzerala aj pozápasová reakcia írskeho bojovníka. 

Najľahšie peniaze, aké som kedy zarobil. Na Aljovi nie je ani škrabanec! Gratulujem Funkmaster! Henry je dobrý malý bojovník, ale dajte si pokoj s tými neustálymi agendami. Ten chlap nemá ani 20 zápasov v jeho kariére. Jeho malé náznaky úderov a podobne haha, prosím nauč ma to, majstre. Urobil rozštep ako striptér a bol zložený na zadok hahaha
vyjadril sa McGregor krátko po prehre Cejuda.
------

Henry Cejudo vracia úder McGregorovi

Jedným z hlavných dôvodov, prečo Conor nemá rád Cejuda, je to, že Henry už viackrát priamo upozornil na to, že McGregor podľa neho užíva doping. No a práve v súvislosti s tým teraz Henry zareagoval aj po UFC 288. 

Jediné kardio, ktoré Conor McGregor v týchto dňoch robí, je to, že uteká od dopingového testovania USADA
napísal Cejudo na twitteri.

Pokračujú tak slovné prestrelky medzi bývalými UFC šampiónmi. McGregor ešte podľa všetkého nevstúpil do testovacieho programu USADA. Ak chce stihnúť zápas s Chandlerom ešte v tomto roku, tak by to mal čím skôr urobiť. Ak totiž nedostane nejakú špeciálnu výnimku, tak pred zápasom musí byť v testovacom programe aspoň pol roka. A samozrejmosťou sú aj negatívne testy.

Zdroj: Instagram / mcgregor.1888
------

Zdroj: mmafanatik.eu


Slovenský Večerník zverejňuje agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení bez redakčnej úpravy. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo, ale musíte si vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár