Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Šport
Kategória Šport
avatar
5 minutové čítanie

Jamahal Hill si podľa týchto rečí na Procházku dosť verí. Toto by mal byť termín a miesto ich zápasu!

Jamahal Hill si podľa týchto rečí na Procházku dosť verí. Toto by mal byť termín a miesto ich zápasu!

Jamahal Hill má jasno v tom, kto by mal byť jeho súper. Aktuálny šampión UFC poloťažkej váhy to berie rovnako, ako mnohí ostatní. Jeho súperom pri prvej obhajobe titulu by mal byť Jiří Procházka. Práve Jirka totiž kvôli svojmu zraneniu v minulom roku prenechal svoj titul pre potreby divíziie a Hill ho získal v súboji s Teixeirom.

Aj UFC Procházkovi prisľúbilo, že akonáhle bude zdravotne v poriadku, dostane titulovú šancu. Otázne má byť len to, kedy to bude. Jamahal sa v novom rozhovore vyjadril, že nechce čakať dlhšie ako do augusta, respektíve do konca leta.

Jamahal Hill si podľa týchto rečí na Procházku dosť verí. Prezradil aj termín, kedy by mohol prebehnúť ich zápas!

„Necítim to tak, že by to musela byť nejaká veľká bitka. Mám pocit, že úroveň mojich schopností je oveľa vyššia ako jeho (Procházku). On je veľmi fyzicky zdatný. Je silný, má určité prirodzené fyzické schopnosti. Ale zručnosti a pochopenie tejto úrovne tak, ako tomu rozumiem ja? On na tejto úrovni nie je.“

„Minule som práve pozeral na jeho zápasy. Nemôžem sa dočkať, keď ho dostanem do klietky. Skutočne sa na to nemôžem dočkať, keď tam budeme proti sebe, aby uvidel, o čom to je. Bude to zábava. Vymlátim z toho chlapa jeho dušu,“ prehlásil sebavedomý Hill.

Jamahal novinárom prezradil, že v zákulisí sa spomína ako pravdepodobný termín jeho zápasu s Procházkom augustový turnaj v Bostone. Konkrétne UFC 292 (19.august).

„Dopočul som sa, že možno to bude v auguste (v Bostone). Snáď sa to dohodne a čoskoro dostaneme zmluvu. Nechystám sa čakať dlhšie ako do augusta. Nechcem čakať dlhšie, ako do leta. Či už to bude Jiří, alebo ktokoľvek iný, ja som pripravený ísť do toho,“ nechal sa počuť šampión Hill. Zároveň však dodal, že dúfa, že to bude Procházka, pretože nikto iný si to aktuálne nezaslúži tak, ako práve český bojovník.

Zdroj: Instagram / fullviolence
------

Zdroj: mmafanatik.eu


Slovenský Večerník zverejňuje agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení bez redakčnej úpravy. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo, ale musíte si vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár