Ján Bync
Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Regióny
Kategória Regióny
avatar
3 minutové čítanie

"Fraštacká hojdačka nad mestom" - Nový atraktívny bod v Hlohovci

Ak ste už navštívili Hlohovec, iste ste si všimli nový prírastok na Vyhliadke Šianec - nadrozmernú drevenú hojdačku, ktorá sa nachádza v jednom z najatraktívnejších miest s nádherným výhľadom na Hlohovský zámok, mesto a jeho okolie.

Toto je výsledok projektu, ktorý je súčasťou Participatívneho rozpočtu mesta Hlohovec na rok 2022/2023. Ide o hojdačku vytvorenú mesto Hlohovec na základe úspešného návrhu občianskeho projektu.

Nová hojdačka poskytuje obyvateľom aj návštevníkom mesta príležitosť stráviť príjemný čas, užívať si krásne výhľady na mesto a jeho okolie, vyfotiť si úžasné momentky a možno dokonca zažiť trochu adrenalínu, pretože sa nachádza vo výške. To všetko pridáva do zážitku niečo špeciálne.

Nápad na túto hojdačku vznikol, pretože v meste chýbal atraktívny miestny bod vhodný na relax s výhľadom a na fotenie. Táto nová atrakcia oživuje verejné priestory v okolí Šianca, pomáha propagovať mesto Hlohovec a pridáva nový prvok do mestského mobiliáru.

Takže ak sa ocitnete v Hlohovci, určite nezabudnite navštíviť "Fraštackú Hojdačku nad Mestom" a vychutnajte si jedinečné výhľady a zábavu, ktorú ponúka. Je to skvelý príklad toho, ako participácia občanov môže prispieť k tvorbe miestneho priestoru.

© Slovenský večerník/ilustračné foto

Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník

Slovenský Večerník zverejňuje autorské a agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, názory, oznámenia v pôvodnom znení bez cenzúry a redakčnej úpravy podľa prvého dodatku Ústavy Spojených Štátov Amerických, ktorý doplňuje ustanovenie garantujúce úplnú slobodu slova. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo: Vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár