Ján Bync
Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Šport
Kategória Šport
avatar
3 minutové čítanie

Dvorský by mohol hrať v Kanade, tvrdia experti. Prvý mock draft po lotérii je proti

Dvorský by mohol hrať v Kanade, tvrdia experti. Prvý mock draft po lotérii je proti

Draftovú lotériu vyhralo Chicago, ktoré si tak s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou vyberie na drafte Connora Bedarda. Medzi najväčšie nádeje tejto triedy však patrí aj slovenský center Dalibor Dvorský. Kde by mohol skončiť on?

Dvorský skončil v rebríčku Coreyho Pronmana na celkovom ôsmom mieste, ktoré na drafte pripadá na Washington. Scott Wheeler a Marco D’Amico ho mali na deviatom mieste, ktoré by sa rovnalo Detroitu, Steven Ellis na jedenástom, ktoré by sa rovnalo Vancouveru. V rebríčku Boba McKenzieho skončil na šiestom mieste, ktoré pripadlo na Arizonu.

Craig Button z TSN po draftovej lotérii hovoril, že by sa na slovenského mladíka mal zamerať tím Montreal Canadiens, ktorý má v rukách celkovú piatu voľbu.

Iain MacIntryre zo Sportsnet súhlasí s tým, že by Dvorský mohol pôsobiť v Kanade, no podľa neho by jeho draftovanie mali zvážiť Canucks. Alternatívy vidí v Davidom Reinbacherovi a Nateovi Danielsonovi.

Ako prvý z renomovaných zámorských odborníkov zostavil mock draft po lotérii Steven Ellis z Daily Faceoff. V ňom obsadil slovenský talent desiate miesto, z ktorého by si ho vybral tím St. Louis Blues.

------

Podľa jeho odhadov by prvých 16 pozícií na tohtoročnom drafte mohlo vyzerať takto:

------

Zdroj: slovaknhl.sk

Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník

Slovenský Večerník zverejňuje autorské a agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, názory, oznámenia v pôvodnom znení bez cenzúry a redakčnej úpravy podľa prvého dodatku Ústavy Spojených Štátov Amerických, ktorý doplňuje ustanovenie garantujúce úplnú slobodu slova. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo: Vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár