Ján Bync
Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník
Regióny
Kategória Regióny
avatar
5 minutové čítanie

Deň s útulkáčom vo Zvolene

Deň s útulkáčom vo Zvolene

Deň s útulkáčom je udalosť, ktorá má za cieľ podporiť a osláviť zvieratá z útulkov, najmä tých bezdomovcov, ktorí hľadajú nový domov a rodinu, ktorá by sa o nich postarala.

Táto akcia bude mať miesto na Lunterovom ranči v obci Kráľová pri Zvolene dňa 23. septembra 2023, začínajúc o 8:00 hodine ráno.

Hlavným cieľom "Dňa s útulkáčom" je zvýšiť povedomie o dôležitosti adopcie a podporiť útulky pre zvieratá. Účastníci budú mať príležitosť stráviť deň so psíkmi a mačkami z útulku, venovať im lásku a starostlivosť, prechádzať sa s nimi a hrať sa.

Program akcie môže zahŕňať nasledujúce aktivity:

  1. Prechádzky so psíkmi: Účastníci budú mať možnosť vziať si na prechádzku psov z útulku. Tieto prechádzky nie len pomôžu psom pohybovať sa a vyčistiť sa, ale aj im poskytnú cenný kontakt s ľuďmi.
  2. Hry a tréning: Bude organizovaný čas na hranie a tréning s útulkovými zvieratami. To môže zahŕňať hádzanie loptou, výučbu základných príkazov a ďalšie aktivity, ktoré budú zábavné pre účastníkov aj zvieratá.
  3. Informačné stánky: Na mieste by mohli byť informačné stánky, kde by účastníci mohli získať informácie o adopcii zvierat, starostlivosti o domáceho miláčika a príležitostiach na dobrovoľníctvo v útulkoch.
  4. Zábavné súťaže: Pre deti aj dospelých môžu byť organizované súťaže, ktoré by zdôraznili dôležitosť starostlivosti o zvieratá.
  5. Možnosť adopcie: Ak má niekto záujem o adopciu zvierat z útulku, mohol by na mieste prejaviť záujem a konzultovať tento proces so špecialistami.

Táto akcia by mohla byť príležitosťou na vytvorenie povedomia o tom, že mnohé útulky pre zvieratá majú veľa fantastických a milujúcich zvierat, ktoré si zaslúžia druhú šancu na šťastný domov. Je to tiež výborná príležitosť pre ľudí, ktorí by mohli uvažovať o adopcii zvieraťa, aby sa priamo zoznámili so zvieratami a zistili, či by mali spolu dobrý vzťah.

"Ďakujeme Lunterovmu ranči a všetkým organizátorom za usporiadanie tejto úžasnej akcie, ktorá pomáha zvýšiť povedomie o dôležitosti adopcie a starostlivosti o útulkových zvieratách."

© Slovenský večerník/ilustračné foto
© Slovenský večerník/ilustračné foto
Pridajte svoj obsah na Slovenský večerník

Slovenský Večerník zverejňuje autorské a agentúrne články, vyhlásenia, stanoviská, názory, oznámenia v pôvodnom znení bez cenzúry a redakčnej úpravy podľa prvého dodatku Ústavy Spojených Štátov Amerických, ktorý doplňuje ustanovenie garantujúce úplnú slobodu slova. Slovenský Večerník - WIS LLC podlieha len zákonom štátu Delaware v USA. S výhradou a bez obmedzenia v každom prípade a z akéhokoľvek dôvodu bude akýkoľvek spor podliehať výlučnej jurisdikcii príslušného súdu okresu Lewes v Delaware, USA. Ak chcete pridať oznam alebo článok, môžete ho publikovať zadarmo: Vytvoriť a overiť účet.

0 Komentár