ŠTK sa so sezónou rozlúčil víťazstvom
publikované: 18 mája, 2024
Menej ako minútu min.

Mesto Šamorín:

V 30. kola II. ligy ŠTK Šamorín zdolal Malženice 2:0. V jarnej časti modro-biely tím urobil veľký krok vpred a napokon zakončil súťaž na 11. mieste.

Chvíle pred stretnutím boli o gratulácií basketbalistiek zo Šamorína, ktoré boli hosťami futbalistov ŠTK. Zápas sa začal výborne, už v 3. minúte po nádhernej strele Nina Žigu sa šamorínsky tím dostal do vedenia. Potom prívalový dážď rozmočil trávnik štadióna Pomlé, ktorý sa však vďaka tímu na čele s technickým riaditeľom Csölle Roli udržal vo výbornom stave. „No, veľa som toho nevidel. A nielen kvôli mojich vlasov…,“ zasmial sa náš Angyal Botond.

Snažili sa aj hostia, ale obrana na čele s brankárom Attilom Némethom veľa futbalistom z Malženíc nedovolila. Rozhodujúci gól zaznamenal Matija Krivokapič, ktorý zblízka hlavičkoval do bránky. Potom už mohla prísť oslava s fanúšikovskou skupinou Ultras…

„Najmä v prvom polčase boli náročné podmienky, museli sme z toho vyťažiť maximum. Myslím, že sme úlohu splnili. Vyhrali sme a na moju veľkú radosť sme ani neinksaovali,“ povedal Attila Németh.

ŠTK Šamorín – Malženice 2:0 (1:0)

Góly: 3.Žiga, 82.Krivokapič

ŠTK Šamorín: Németh – Kachút, Raška, Dobranskyj (46.Nathan), Rovis (36.Pančík) – Fellipe (79.Owusu), Vidnyánszky (65.Krivokapič), Angyal, Žiga (46.Csóka) – Leginus, Záhradník

Diváci: 307.

The post ŠTK sa so sezónou rozlúčil víťazstvom appeared first on Mesto Šamorín – Somorja Város.